AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ereğli’de halka hitap etti.

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

Yenir bir dönemin başlayacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘’24 Haziran'dan sonra Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bunu milletçe beraber yapacağız’’ dedi.

GABAR'A CUDİ'YE F-16'LARLA İNERİZ

CHP'li aday İnce’nin, Selahattin Demirtaş’a ziyaretine ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘’Bu vatanı bölemeyecekler. Yeri geldiğinde Gabar'a, Cudi'ye F-16'larla ineriz, inlerine gireriz. CHP'nin adayı gidip birisini cezaevinde ziyaret ediyor. Demek ki Muharrem'in türbesi orası. Benim 53 Kürt kardeşimi öldürenler faili olan adamı gidip ziyaret ediyor’’ diye konuştu.

ERDOĞAN'DAN İNCE'YE: AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA SANIRMIŞ

İnce’nin ‘O komutanın apoletlerini sökeceğim’ açıklamasına cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Afrin'de terör örgütlerine karşı mücadele veren o kahraman komutanımıza edepsizce saldırdı. Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. Bakalım benim milletim sana yol verecek mi?’’ dedi.

FETÖ'CÜLER BEDELİNİ ÖDEYECEKLER

Hain 15 Temmuz darbe girişimine dair konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’’251 şehidimizin, gazilerimizin bedelini ödeyecekler’’ dedi.

SIRA KANDİL'DE SIRA SİNCAR'DA

Kandil’e operasyon mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Afrin'de 4500 teröristi etkisiz hale getirdik mi? Ne yaptılar kaçtılar mı? Sıra Kandil'de, sıra Sincar'da... Benim ülkemi tehdit eden, taciz eden kim olursa olsun onların üzerine üzerine gideriz, gideceğiz. Artık o CHP'nin Türkiye'si yok" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.