Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gün Hep Birlikte Türkiye Olma Günüdür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Başkan Erdoğan paylaşımında, "Zihnini ve gönlünü terör örgütlerinin, dış güçlerin emrine vermemiş herkesi Türkiye ortak paydasında buluşmaya davet ediyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kişisel sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çağrıda bulundu.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Geçtiğimiz günlerde kullandığı "Türkiye İttifakı" kavramının anlamını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

82 MİLYON OLARAK HEP BİRLİKTE 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

''Terör, güvenlik ve ekonomi başta olmak üzere Türkiye’nin bekasına yönelik tehditleri 82 milyon olarak hep beraber göğüslememiz gerekiyor. Önümüzde 4 buçuk yıllık bir icraat dönemi bulunmaktadır.

İcraat döneminde tüm enerji ve vakit ülkenin meselelerinin çözümüne, millete hizmet yoluna hasredilir. Biz ''kızgın demiri soğutalım'' çağrımızla işte bu ince noktaya dikkat çektik.

GÜN HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLMA GÜNÜDÜR

Ne zaman birliğimizi muhafaza edip kardeşliğimizi büyütmüşsek, o zaman büyük devlet olduk. Ne zaman içimize kapanmış, birbirimizle kavga etmişsek de, işte o zaman kaybettik. Gün 82 milyon olarak bir olma, iri olma, diri olma, kardeş olma, hep birlikte Türkiye olma günüdür.

HERKESİ TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA BULUŞMAYA DAVET EDİYORUZ

Bizim nazarımızda ''Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet'' ilkesine inanan herkes Türkiye ortak paydasında zaten buluşmuş demektir. Cumhur İttifakı da işte bu ortak paydanın lokomotifidir, itici gücüdür, en büyük temsilcisidir.

Zihnini ve gönlünü terör örgütlerinin, dış güçlerin emrine vermemiş herkesi Türkiye ortak paydasında buluşmaya davet ediyoruz.''

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri