Bülent Turan: 100 Belediye AK Parti'ye Geçecek

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, önümüzdeki günlerde 100 belediyenin AK Parti'ye geçeceğine yönelik sözlere yer verdi.

Bülent Turan: 100 Belediye AK Parti'ye Geçecek

Bülent Turan: 100 Belediye AK Parti'ye Geçecek

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde, AK Parti Küçükkuyu Belde Teşkilatı'nın 7’nci Olağan Kongresi'nde konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti'ye katılım olacağını ifadelerin de yer verdi.

Turan, "Birileri kavga ederken AK Parti'nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz" dedi.

TURAN ŞÖYLE DEVAM ETTİ: 

"Daha son seçimlerde AK Parti'den aday olmuş, aday adayı olmuş arkadaşlar bugün başka partiye geçip en ağır ithamda bulunuyorlarsa şahsi meseleden başka bir şey değil. Cumhur İttifakı zayıflıyorsa Türkiye zayıflıyor.

Cumhur İttifakı güçleniyorsa Türkiye güçleniyor. ABD ve dünya Türkiye ne yapacak derken sen makamın alındığında çocuk gibi ağlayacaksan bunun kıymeti olmaz.

Doğu Akdeniz güvenliğine, Suriye’nin geleceğine baktığımızda bu meselenin AK Parti meselesi olmadığını Türkiye’nin bir basamak daha çıkma veya çıkmama meselesi olduğu ortada. Türkiye’yi biz büyüttük biz daha çok büyüteceğiz inşallah. Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti’ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti’ye katılım olacak" şeklinde konuştu."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri