Bakan Berat Albayrak: Hizmete Devam Edeceğiz

Bakan Albayrak, geçmişte belediyelerin imkanlarını terör örgütlerine destek vermek amaçlı kullanan partiler ve başkanlar olduğunu ifade ederek, Beka seçimi kelimesinin bu yüzden önemli olduğunu söyledi.

Bakan Berat Albayrak: Hizmete Devam Edeceğiz

Bakan Berat Albayrak, Eyüpsultan'da konuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve AK Parti İstanbul İlBaşkanı Bayram Şenocak, Eyüp Sultan'da esnafları ziyaret etti.

UZUN MARATONUN SON BÖLÜMÜ

Burada ilk olarak söz alan AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, "Uzun bir maratonun artık yerel seçimlerde son bölüme geldik, bundan sonraki 10 gün boyunca da uyumadan geçirmeliyiz." dedi.

HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Hizmet siyasetinde marka olmuş, Cumhurbaşkanımızın Büyükşehir Belediyede başkanlığı ile başlayan süreçte bugün yeni bir tarih var. Söz verdiği ölçüde söz verdiklerinin de arkasında durarak siyaset çizgisi izleyen AK Parti çok büyük başarılara imza attı. Bugün inşallah Eyüpte 31 Marttan sonra Deniz Köken ile bir üst lige daha çıkaracak hizmetle inşallah yeni bir döneme daha başlayacağız. Şimdi sağda solda görüyorsunuz onu yapacağız, bunu yapacağız diyenler Adaylardan birinin videosu geldi bana geçen gün. Şunu yapacağız, bunu yapacağız diyor. Bu isim 2014te de adaydı. Baktık ne vaat etmiş ve ne kadar yapmış? 37 tane vaatlerin 35i yalan olmuş bir siyasi profilden bahsediyoruz. Hizmet siyasetinde marka olmuş bu siyasi hareket inşallah Eyübe İstanbula hizmet etmeye devam edecek." diye konuştu.

BEKA MESELESİ

Beka meselesine de değinen Bakan Albayrak, "Son yıllarda bu ülkede belediye başkanlığı koltuğuna oturduğunda devletin verdiği imkanları, bu finansmanı, ekipmanı terör örgütlerine, dağa, yakıp yıkmaya tahsis eden belediyeler oldu. O zaman belediye başkanı çok basit bir şey değil. Dikkatli olmak lazım seçerken." diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR