Ankara Ekspresi'nin Yarınki İlk Seferi İçin Tüm Biletler Satıldı

İş insanlarının, sanatçıların ve demir yolu meraklılarının "efsane tren" olarak adlandırdıkları Ankara Ekspresi'nin yarın yapacağı ilk sefer için bütün biletler satıldı

Ankara Ekspresi'nin Yarınki İlk Seferi İçin Tüm Biletler Satıldı

İlk seferini yarın Ankara'dan İstanbul-Halkalı'ya yapacak olan ekspres, 6 Temmuz'dan itibaren karşılıklı Ankara ve Halkalı'dan her gün saat 22.00'de kalkacak. Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy'de duracak trenin seyahat süresi, Ankara-Halkalı hattında 8 saat 44 dakika, Halkalı-Ankara güzergahında 9 saat olacak.

TCDD Taşımacılık AŞ'den aktarılan bilgiye göre, özellikle iş insanlarının, sanatçıların ve demir yolu meraklılarının rağbet ettikleri "efsane tren" Ankara Ekspresi, ilk seferini yarın düzenleyecek.

TRENİN YOLCU KAPASİTESİ 311 KİŞİ  

Yoğun isteğin olduğu Ankara-Halkalı-Ankara hattında hizmet verecek olan tren, biri engelliler için olmak üzere 4 pulman, 4 yataklı ve 1 yemekli vagondan oluşuyor. Toplam yolcu kapasitesi 311 kişi olan Ankara Ekspresi'nde 4 pulman vagonda 231 kişi, 4 yataklı vagonda da 80 yolcu seyahat edebiliyor.

Efsna tren ilk seferini 311 kişiyle tam dolu olarak yapacak.

Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Sögütlüçeşme, Bakırköy'de duracak olan trenin seyahat süresi, Ankara-Halkalı hattında 8 saat 44 dakika, Halkalı-Ankara güzergahında ise 9 saat sürecke.

Ankara'dan yarın, İstanbul'dan 6 Temmuz'da başlamak üzere her gün karşılıklı gidip gelecek olan Ankara Ekspresi'nde seyahat eden yolcular trendeki restoranda yiyecek-içecek alma imkanına sahip olabilecek.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR