AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: İstanbul'da Oy Farkı 18 Binin Altına İndi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz yaptığı açıklamada, "AK Parti lehine yazılan oy miktarı 11 bin 109 demiştik dün. Bugün AK Parti lehine kayda geçtiği sayı 13 bin 969 olmuştur. Oy farkı 18 binin altına inmiştir." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: İstanbul'da Oy Farkı 18 Binin Altına İndi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, basın toplantısı düzenledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında son verileri açıkladı.

KAMUOYUNU HİÇ YANILTMADIK

Yavuz yaptığı konuşmada, "Biz bugüne kadar sizleri, kamuoyunu hiç yanıltmadık. Olanı söyledik. Dedik ki, gerçek ortaya çıksın. Herkes de sonucu bilsin ve kabullensin. Kim hangi partiye oy vermişse, o oy oraya kaydedilsin dedik." diye konuştu.

AK PARTİ LEHİNE YAZILAN OYLAR 13 BİN 969 OLDU

AK Parti lehine yazılan oyların arttığını ifade eden Yavuz, "AK Parti lehine yazılan oy miktarı 11 bin 109 demiştik dün. Bugün AK Parti lehine kayda geçtiği sayı 13 bin 969 olmuştur." dedi.

FARK 18 BİNİN ALTINA İNMİŞ DURUMDA

Oy farkının son durumu ile ilgili bir soru üzerine ise Yavuz, "AK Parti ile CHP arasındaki oy farkı şu anda 18 binin altına indi. 29 binlerden 18 binin altına inen bir farktan bahsediyoruz." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri