9 Yaşındaki Oğlunun Arkadaşını Evine Çağırıp Darp Etti!

Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde gerçekleşen olayda, öfkeli baba, oğluna su atıldığı için 9 yaşındaki çocuğu evine çağırıp yumruklayarak hastanelik etti.

9 Yaşındaki Oğlunun Arkadaşını Evine Çağırıp Darp Etti!

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde Kadirli 7 Mart İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi olan 9 yaşında ki K.A. nın üzerine aynı okulda okuyan H.E. adlı öğrenci şakalaşmak amaçlı teneffüste su atarak kaçtı.

Çocuklar arasında yapılan şakalaşma tartışmaya döndü. Okul çıkışında evleri okul güzergahında olan H.E.nin evlerinin yanından geçen K.A. üzerine su atan H.E.'yi evin önünde babasıyla birlikte görünce yanlarına gidip H.E'yi babasına şikayet etmek istedi.

9 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU EVE ÇAĞIRIP YUMRUKLADI

İddiaya göre, bu duruma sinirlenen baba kendisine çocuğunu şikayet eden ve sesini yükselten 9 yaşında ki K.E.'yi evin içine alıp yumruklayarak yere fırlattı. Kendisine darp uygulayan A.E.'nin elinden zor kaçıp eve giden küçük çocuk yaşananları ailesine anlattı.

Yaşadığı şiddetin ardından gözü şişen ve vücudunun bazı yerlerinde darp izi olan K.A.nın ailesi polise giderek A.E.'yi şikayet etti.

Oğlunu döven babanın en ağır ceza ile cezalandırılmasını isteyen küçük çocuğun annesi Yasemin Ateş, “Okuldan arkadaşı ile şakalaşıp arkadaşı su fışkırtıyor üzerine ve kovalaşıyorlar. Diğer çocuğun evleri okul yolunda zaten. Oğlum da çocuğu ailesine şikayet etmek istiyor. Durumu anlatayım diye. Babasına durumu anlatıyor babası da ne var bunda diyor. Sonra oğlum el hareketi de yaptı diyor. Oğlum sesini yükseltince bu sefer çocuğumu içeri çekip yumruk vurup yere düşürüyor. Yerde de tekmelemeye başlıyor. Sonra adamın karısı zor durduruyor adamı. Ben bu kişiye en ağır cezanın verilmesini istiyorum” dedi. Küçük çocuğun dedesi Mehmet Karaoğlan ise “ Okulda ki arkadaşı ile birlikte torunum şakalaşmış. Çocukların okul çıkışında tartıştığı çocuğun babası tarafından evine çağrılıp torunum darp edilmiş durumda. Ben aile bakanının bu durumla ilgilenmesini özellikle istiyorum” dedi.

Yapılan şikayet sonucu başlatılan soruşturma da 9 yaşındaki çocuğu eve çağırıp dövdüğü iddia edilen A.E. alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR