Genç Adama Mesajlı Taciz

Denizli'de internet üzerinden yemek siparişi veren genç adam, kendisine yemek getiren kuryeden gelen mesajla neye uğradığını şaşırdı.

25.10.2020-14:34 - (Son Güncelleme: 25.10.2020-14:07)Genç Adama Mesajlı Taciz

Merkezefendi ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki üniversite öğrencisi B.M., internet üzerinden bir restorandan yemek siparişi verdi. Siparişi getiren kuryenin adresi bulamayınca mesaj attığı genç, kuryeye cep telefonu üzerinden adresini gönderdi. Adrese ulaşan yemek kuryecisi, üniversite öğrencine siparişi teslim etti.

Siparişin üzerinden 3 saat geçtikten sonra B.M.'ye kuryeden bir mesaj geldi. Cep telefonuna gelen 'Selam, sen gey misin?' şeklindeki mesajla genç bir anda şoka  uğradı. Olayı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran B.M., 'Siparişimden 3 saat sonra alakasız bir zamanda, 'Selam, sen gey misin?' şeklinde bir mesaj atarak cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Bu kabul edilebilecek, hafife alınacak, geçiştirilecek bir durum değil. Mesajın ardından sipariş verdiğim işletmeyi arayarak olayı anlattım ve kendilerini mahkemeye vereceğimi söyledim. Şikayetçi olacağımı belirttiğimde ise kurye mesaj atarak özür diledi' diyerek kızgınlığını dile getirdi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal