Galatasaray'dan Ahmet Nur Çebi'ye Cevap

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin 1986- 87 sezonu şampiyonluğuna ilişkin konuşmalarına, "adil, dürüst ve sportmence bir yarış" ifadeleriyle karşılık verdi.

02.06.2020-08:24 - (Son Güncelleme: 02.06.2020-09:27)Galatasaray'dan Ahmet Nur Çebi'ye Cevap

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin "1986-87 sezonu şampiyonluğu Beşiktaş’a verilmeli" cümlesinin sonrasında, açıklamalar yaptı.

'SAYIN ÇEBİ'NİN AÇIKLAMALARI TALİHSİZLİK'

Sarı- kırmızılı takımın paylaştığı yazılı açıklamada, şu cümlelere yer verildi:

"Kulübümüzün, 1986-87 sezonu sonunda alnının akıyla şampiyon olarak kazandığı kupanın, kendi hakları olduğunu iddia ederek kulüplerine verilmesi yönünde müracaatta bulunduklarını ifade eden Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Sn. Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları tam anlamıyla talihsizliktir."

'ŞANLI TARİHİMİZE LEKE SÜRMEYE YÖNELİK İFTİRALAR'

"Söz konusu müracaatın kaynağı, her türlü kanıttan ve dayanaktan yoksun, iftira niteliğinde asılsız iddialardır. Galatasaray’ın şanlı tarihine leke sürmeye yönelik bu iftiraları içeren kitabın yazarı hakkında gerekli hukuki işlemler anında başlatılmış idi."

'GEÇMİŞTEN KUPA ÇIKARMA ÇABALARINI BIRAKIN'

"Rakibimizi, geçmişten kupa çıkartma çabalarını bir kenara bırakarak saha içinde adil, dürüst ve sportmence bir yarış içerisinde şampiyonluk kazanmaya davet ediyoruz."

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal