Fenerbahçe'den Atılan Erol Bulut, Süper Lig ekibi Gaziantep'in Başına Geçiyor

Fenerbahçe kulübünün aldığı kararla Erol Bulut'un sözleşmesi tek taraflı feshetmişti. Fenerbahçe'den kovulan Erol Bulut ile Yunanistan AEK takımının ilgilendiği öne sürmüştü. Fakat Gaziantep FK, önümüzdeki sezon için Erol Bulut'la görüşmelere başladı. Genç hoca ile uzun vadeli planlama yapılması planlanıyor.

06.05.2021-13:36 - (Son Güncelleme: 06.05.2021-14:58)Fenerbahçe'den Atılan Erol Bulut, Süper Lig ekibi Gaziantep'in Başına Geçiyor

Sezon sonu Süper Lig ekibi Gaziantep FK'da Başkan Mehmet Büyükekşi görevi bırakacak. Başkan Vekili Cevdet Akinal'ın gelecek sezon yeni başkan olacağı öğrenildi. Başkan Mehmet Büyükekşi'nin görevi bırakmasının sonrasında Teknik direktör Sa Pinto gönderilecek. Sa Pinto kalan 3 maçta görev yaptıktan sonra yollarını ayıracak.

OKAN BURUK DA ADAYLAR ARASINDA

Gaziantep'te Erol Bulut'la görüşmeler başladı. Fakat Okan Buruk da adaylar arasında. Fakat Okan Buruk'un hedefi ise Galatasaray. AEK ile de bir görüşme yapan Erol Bulut'un önceliği Süper Lig'de kalmak. Erol Bulut, bu sezon başarılı sonuçlar alan Gaziantep'e sıcak bakıyor. Fenerbahçe'den önce Erol Bulut'un Yeni Malatya ve Alanya karnesi oldukça iyiydi. Tekrar bir Anadolu kulübünde çıkış yakalama ihtimali kuvvetli.

FENERBAHÇE KARNESİ PARLAK DEĞİL

Erol Bulut'un Fenerbahçe'nin başında yer aldığı 34 resmi maçta 21 galibiyet kazandırdı. 5 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etti Erol Bulut. Süper Lig'de 30 maçta 18 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 mağlubiyet alan Bulut, Türkiye Kupası'nda ise 4 maçta 3 galibiyet, 1 mağlubiyet yaşadı. Özellikle iç sahada alınan yenilgiler Fenerbahçeli yönetimi ayrılığa mecbur bıraktı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal