Fenerbahçe - Partizan hazırlık maçı ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?

Futbol severler heyecanla Şampiyonlar Ligi takvimini araştırmaya devam ediyor. Peki Fenerbahçe'nin Partizan ile yaşayacağı karşılaşma ne zaman olacak? Fenerbahçe-Partizan maçı nereden izlenecek? Tüm detaylar haberimizde.

24.06.2022-12:11 - (Son Güncelleme: 24.06.2022-12:11)Fenerbahçe - Partizan hazırlık maçı ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?

Fenerbahçe bu sene Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil ediyor. Hem Fenerbahçeli hem futbol tutkunu insanlar heyecanla karşılaşmaların hangi tarihlerde yapılacağını araştırıyor. Son günlerde sık sık araştırılan konulardan biri de Fenerbahçe'nin Partizan karşılaşmasının ne zaman olacağı ile ilgili oldu. Fenerbahçe- Partizan karşılaşması ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe-Partizan maçı

Fenerbahçe üçüncü hazırlık maçını Sırbistan'ı temsil eden Partizan takımına karşı oynayacak. Fenerbahçe'nin hazırlık maçının ilki Shkupi takımıyla gerçekleşmişti ve 2-2'lik bir beraberlik ile karşılaşma sonuçlanmıştı. Fenerbahçe ikinci hazırlık maçını ise Tirana takımıyla oynayacak. Fenerbahçe'nin üçüncü hazırlık maçı olan karşılaşma ise Partizan takımı tarafından resmi kanallar aracılığıyla futbol severlere duyuruldu. Fenerbahçe-Partizan maçı Avusturya'nın Graz kentinde 2 Temmuz Cumartesi tarihinde saat 19.30'da gerçekleşecek. Fenerbahçe ikinci hazırlık maçını ise Tirana'yla yapacak. İkinci hazırlık maçı 25 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

Fenerbahçe-Partizan Hazırlık Maçı

Fenerbahçe-Partizan maçı nereden izlenebilir

Fenerbahçe-Partizan üçüncü hazırlık karşılaşmasının nerede yayınlanacağı ile ilgili şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı.

Gizem Eroğlu
gizemeroğlu@haber35.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal