Fatma Toptaş'tan Nikah Tarihi Açıklaması

Uzun süredir birlikte olduğu şef Gürkan Topçu ile evlilik hazırlığında olan oyuncu Fatma Toptaş, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Muhabirlerin sorularına samimi cevaplar veren Toptaş, nikah tarihi ile ilgili de bilgi verdi.

08.04.2021-10:03 - (Son Güncelleme: 08.04.2021-10:03)Fatma Toptaş'tan Nikah Tarihi Açıklaması

Önceki gün Nişantaşı City's'de kameralara yansıyan oyuncu Fatma Toptaş, 'Minnoş' adını taktığı minik arabasını teslim almadan önce muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

EVLİLİK NE ZAMAN?

‘Artan vaka sayıları nedeniyle ciddi anlamda büyük bir korku yaşıyorum’ diyen Toptaş, uzun yıllardır birlikte olduğu Gürkan Şef'le evlilik konusu hakkında samimi açıklamalarda bulundu. 

38 yaşındaki oyuncu, ‘Pandemiden dolayı düğün tarihimiz henüz net değil. Bir sene geçmesine rağmen hala tuhaf geliyor bana. Uzun süredir ailemi göremiyorum. Sadece internet üzerinden görüntülü konuşabiliyorum. Korkum aileme ve çevreme bulaştırmak. Hep bu korkuyla yaşıyorum. Ah Çinli'ler ne diyeyim size’ şeklinde konuştu. 

TARİH VERMİŞTİ 

Birkaç ay önce Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan ünlü çift, nikah masasına oturacakları tarih konusunda ‘İnşallah ağustos ayında... Allah nasip ederse yapacağız’ dedi. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR