Erşan Kuneri’de umduğunu bulamayan Cem Yılmaz yeni projesini duyurdu: Yer yerinden oynayacak

Magazin dünyasının en gözde isimlerinden bir olan usta komedyen Cem Yılmaz, Netflix’de yayınladığı Erşan Kuneri’den beklediği ilgiyi alamadı. Yılmaz, sosyal medya hesabından yeni filmini duyurdu. İşte detaylar…

03.06.2022-10:08 - (Son Güncelleme: 03.06.2022-10:48)

Sosyal medyada gündem olan Erşan Kuneri, hala Netfilix'de en çok izlenenler arasında yer alırken, Cem Yılmaz yeni projesi için çalışmalara başladığını belirtti. 

Cem Yılmaz’dan yeni proje

Büyük bir prodüksiyonla hazırlanan Erşan Kuneri dizisinden beklediği geri dönüşü alamayan Cem Yılmaz, kolları sıvadı. Geçtiğimiz aylarda Netfilix’de yayınlanan başrollerinde; Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi isimlerle kamera karşısına geçen ve porno yıldızının hayatını anlattığı Erşan Kuneri, büyük eleştiri almış ve beklenen ilgiyi görmemişti. 

Yeni filmin müzikleri de benden

Çalışmalarına ara vermeden devam eden Cem Yılmaz, yeni projesi için kolları sıvadığını duyurdu. Müziğe olan düşkünlüğü ile bilinen Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yeni projesinde müzikleri de kendisinin yapacağını ifade ederek, "Tabi bazı eleştiriler geliyor. 'Senaryoyu tek başına yazıyorsun, sen oynuyorsun, bir de filmi yöneteyim sevdası' falan. Bu eleştirileri çok olumlu buluyorum. Şimdi yeni yapacağım filmde müzikleri de ben yapacağım" dedi. 

Mihrab Kurt
mihrabkurt@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal