Emre Belözoğlu'dan Ersun Yanal Açıklaması

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, teknik direktör Ersun Yanal'la kavga edip tartışığı söylentilerine yanıt verdi.

23.12.2019-09:04 - (Son Güncelleme: 23.12.2019-08:54)Emre Belözoğlu'dan Ersun Yanal Açıklaması

İddiaların hepsinin yalan olduğunu ve takımına zarar verecek konumda olması halinde bir an bile Fenerbahçe formasını giymeyeceğini söyleyen Emre, "Kamuoyunun bilmediği ve Ersun hocanın anlatmadığı diye bir cümle var... Bu yalanların ispatlanması lazım, bunlar iftira ve ispata mecbur. Böyle bir konuyla gündeme gelmekten dolayı çok üzgünüm. Fenerbahçe'nin kaptanıyım ve bu takımın şampiyonluğu için son nefesime kadar mücadele vereceğimi herkes biliyor. Bunların neden Beşiktaş derbisinden sonra gündeme geldiğini bilecek kadar da zekiyim. BeIN çok değerli bir marka ve bu kanalda benim için geçen bir cümleden dolayı da yayına bağlandım. Maçtan önce hocamızla da konuştuk, ayak bileğimde bir sorun vardı, hafta boyunca da devam etti. Ben bu olayların mağduru olmak istemiyorum. Saha içerisinde bir şey varsa, bunun bedelini öderim, ödedim ama bu tarz şeyler ile gündeme gelmek istemem. Fenerbahçe'ye en ufak bir zararım olacaksa, bir dakika dahi Fenerbahçe'de durmam, bu formayı sırtıma geçirmem" dedi.

"Hocanın koluna girdim ve basın toplantısına çıktım"

Hakkında konuşulan söylentilerin kimden çıktığını bilmediğini vurgulayan Emre, "Benim hakkımda ortaya atılan iddialar nereden çıktı, kimden çıktı artık bilmiyorum. Bu dedikodu, Fenerbahçe'nin büyüklüğü ile ilgili ortaya atılan bir iddia. Hocam, maçtan sonra "Kavga ettiğimiz söyleniyor, gel beraber basın toplantısına çıkalım" dedi ve ben de hocanın koluna girdim ve basın toplantısına çıktım" dedi.

"Ben fit olsam da hazır olsam da Ersun hocam beni oynatmayabilir"

Sarı lacivertliler'de kadroyu Ersun Yanal'ın kurduğunu söyleyen Emre, "Ben fit olsam da hazır olsam da Ersun hocam beni oynatmayabilir. Ben, Fenerbahçe'ye hizmet için geldim, bazen oynarım, bazen oynamam. Oynamadığım zaman üzülürüm ama bunu tepkiye dönüştürmem" diye konuştu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR