Mantolama fiyatları, şirketlerin paket biçimleri ve fugalı denen eps üzeri kaplama ürünler olarak maliyetleri değişir. Ancak 2017 ortalama mantolama m2 ücretleri 40TL'den başlayıp 68TL arasında değişkenlik gösterir.

Uygulama gerçekleştirilecek alanın büyüklüğüne oranla mantolama m2 maliyeti değişeceğinden, teklif alırken mantolama uygulaması gerçekleştirilecek bölgenin m2'sini söylemeniz, fiyat analizi yapılması bakımından daha iyi neticeler verecektir. İki veya üç katlı yapıların mantolama birim ücretleri, site ve blok çapında yoıların m2 ücretlerinden farklıdır. Bunun nedeni malzeme, işçilik ve maliyet hesaplarının yapılması neticesinde çıkan ortalama fiyat neticesidir.

2018 Mantolama M2 Fiyatları
Aşağıdaki listede olan ürünler "Paket Sistemi"dir ve boya içindedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.
10 sene uygulama garantilidir.

Karbonlu Eps Mantolama Paket Ücretleri
Polisan Mantolama: Polisan 4cm karbonlu Eps(B1) takım mantolama 1m2 ücreti 60TL.

Polisan Mantolama Genel Özellikleri

Genel Özellikler: Gri renklidir / Esnek bir malzemedir / Yüksek performanslı ısı yalıtımı yapar/ Lambda değeri TS 825 zorunlu standardına uyumludur/ DIN 4102 ye göre B1 Sınıfı (Zor yanan, alev yürütmeyen) TS EN 13501-1’e göre E sınıfı malzemedir / Optimum nefes alma kabiliyeti iyidir/ Kalınlığı zamanla azalmaz/ Çok hafiftir, kolay taşınır, kolay uygulanır / Çevre dostudur / Geri dönüşümlüdür.
Görünür Yoğunluklar: 16 kg/m3 - 30 kg/m3
Isı İletkenlik Değeri: 0,032 - 0,029 W/mK
Yangın Sınıfı: E (B1) Sınıfı zor alev alan
Su Emme Durumu Hacmen 28 Gün: 1,0 - 3,0
Deformasyonda Basınç Dayanımı: 100 ile 250 kPa

Son Dakika Emlak Haberleri için aşağı kaydırın.