Doğu Ekspresi Biletleri Karaborsaya Düştü

Son yıllarda birçok kişi tarafından büyük rağbet göre Doğu Ekspresi'nin biletleri, özel görüşmeler ve pazarlık yapılarak 1000 ila 1500 lira arasında satışa çıkıyor

 Doğu Ekspresi Biletleri Karaborsaya Düştü

Ankara ile Kars arasında 1310 kilometrelik yolu 24,5 saatte gezdiren Doğu Ekspresi'nin biletleri, karaborsaya düştü. Biletler, sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen özel görüşmeler ve pazarlık yoluyla 1000- 1500 liradan alıcı buluyor.

BİLETLER KARABORSAYA DÜŞTÜ

Tren yolculuğunu hoş bir atmosfere çeviren Doğu Ekspres turu, son iki yıldır özellikle gençler olmak üzere birçok kişi tarafından büyük rağbet görüyor. Vatandaşlar tarafından talebin büyük olduğu bu trendeki en büyük sıkıntı ise biletlerinin karaborsaya düşmesi. Halihazırda 4 yataklı, 4 pulman, 2 kuşetli, 1 yemekli vagonla seferlerini sürdürürken trende; yataklı vagonda 10 kompartıman (1 kompartımanda 2 kişi), kuşetli vagonda 10 kompartıman (1 kompartımanda 4 kişi), pulman vagon ise 60 kişi kapasiteli hizmet veriyor.

BİR AY SONRASININ BİLETLERİ SAAT 00:00'DA SATIŞA ÇIKIYOR

TCDD'nin internet üzerinden bilet satış uygulamasıyla her gün ortalama 1 ay sonrasının gidiş- dönüş trenlerinin biletleri, saat 00.00'dan itibaren satışa açılıyor.

Son Dakika Ekonomi Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR