Dilan Çıtak Tatlıses Savcılığa İfade Verdi

İbrahim Tatlıses'in şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına uymadı. Ardından görevli polis memuruyla tartışan Dilan Çıtak savcılığa şikayet edildi.

21.01.2021-11:19 - (Son Güncelleme: 21.01.2021-11:19)Dilan Çıtak Tatlıses Savcılığa İfade Verdi

Şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına uymadı. Tatlıses, köpeği veterinere götürmek için yasağı ihlal ettiğini, bu nedenle kendisine kesilen cezaya itiraz ettiğini belirtti. Takvim'de yer alan habere göre ünlü şarkıcıya 3150 TL ceza kesildi. 

Polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak, verdiği ifadede 'Olay günü hasta köpeğimi veterinere götürüyordum. Polis ceza kestiği sırada köpeğim kustu. Ben de sinir krizi geçirdim' dedi. 

Soruşturmada ifade veren Çıtak, olay günü nişanlısı Levent Dörter ile birlikte köpeğini veterinere götürmek için sokağa çıktıklarını, polisler durdurduğunda köpeğinin kusmaya başladığını ve elindeki raporu polise gösterip acil hastaneye gitmek istediklerini söylediğini anlattı.

Dilan Çıtak, "Rapora rağmen polisler bizimle münakaşa etmeye başladı. Köpeğim kusmaya başlayınca sinir krizi geçirdim. Polislerin görevini yapmasına engel olmadım" dedi.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR