Ceyda Düvenci: Yılın İlk 3 Günü Odama Kapandım

Öğrenci Evi adlı diziyle setlere geri dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Düvenci, takipçilerine içini döktü.

15.01.2021-18:45 - (Son Güncelleme: 15.01.2021-18:44)Ceyda Düvenci: Yılın İlk 3 Günü Odama Kapandım

Ailesi ile yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren güzel oyuncu Ceyda Düvenci, şimdi ise farklı bir paylaşımla gündeme geldi.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncu, takipçilerine içini döktü. Düvenci, şu ifadeleri kullandı: ‘Yazacak o kadar çok şey var ki... Sizlere anlatmak istediğim çok şey birikti aslında... Ve 2 gündür nasıl paylaşsam bilemedim bir türlü... 2021 bambaşka başladı benim için. Gerçekten yepyeni bir ben oldum. Belki yıllardır kendimle ilgili bir yolculuk yapıyor olmam bir anda yaptı bu değişikliği. Çok garipti. Yılın ilk 3 günü odama kapandım. Ağladım, düşündüm, düşünmeden durdum, film şeridi gibi hayatım geçti gözümün önünden, sevdiklerimi düşündüm, kalp kırıklıklarımı, aşkımı, çocuklarımı... Sonra 3 gün kapandığım odadan başka biri çıktı sanki. Daha yavaş̧, daha sakin, daha az endişeli, sinirlenmeyen, nefes aldığı anın kıymetini ve hakkını bilen biri... Sihir gibi... Sonra İstanbul’a geldim... Bütün evdeki fazla kıyafet, oyuncak ve eşyaları ihtiyaç̧ sahipleri için ayırmaya başladım... Ev de sakinliyor şimdi benim gibi... 15 gün sonra Bodrum'a geri dönüyoruz... Hafif hissediyorum kendimi ve sakin... Bunca zaman kendim için okuduğum kitaplar, aldığım eğitimler, psikoloğumla seanslarım için kendime teşekkür ederim...’

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR