Can Yaman, Sevgilisini Affetti!

Can Yaman'ın geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi ettiği spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta'nın iş adamı Ryan Friedkin ile öpüşürken fotoğrafları yayınlanmıştı. Yaman'dan konuyla ilgili ilk hamle geldi.

03.05.2021-17:26 - (Son Güncelleme: 03.05.2021-17:26)Can Yaman, Sevgilisini Affetti!

'Sandokan' dizisinin hazırlıkları ve çekimleri için İtalya'ya giden Can Yaman, spor spikeri Diletta Leotta ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlişkisinde hızlı davranan oyuncu, spiker sevgilisine evlilik teklifi etmiş ve ‘Evet’ yanıtını almıştı. Güzel bir ilişki yaşayan çiftin, ortaya çıkan bir fotoğrafla mutluluklarına gölge düştü.

ÖPÜŞÜRKEN YAKALANDI!

Diletta Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin, öpüşürken yakalandı. İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisi, ikilinin romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını tüm dünyaya yayınladı. Ortaya çıkan fotoğrafların ardından dergide yer alan haberde Diletta Leotta ve Ryan Friedkin yaklaşık beş aydır birlikte olduğu bu aşkı gizlediği iddia edildi.

BUZLAR ERİDİ!

İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası Yaman- Leotta aşkının reklam ilişkisi olduğu ve çiftin birlikte olmadığı ileri sürülmüştü. Diletta Leotta'nın, yakışıklı oyuncuya ‘O fotoğraflar eski. Seninle birlikteyim diye yeni yayınladılar. O ilişkim varken sen zaten yoktun’ diye açıklama yaptığı ve Yaman'la buzları erittiği öğrenildi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR