Buket Aydın ve Emir Sarıgül Evleniyor mu?

Mart ayında ayrılan Buket Aydın ve Emir Sarıgül'ün ilişkisi hakkında bomba bir iddia ortaya çıktı.

10.06.2021-16:16 - (Son Güncelleme: 10.06.2021-16:16)

Siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile sunucu Buket Aydın, bir süre aşk yaşamış ancak mart ayında ani bir kararla yollarını ayırmıştı. Sarıgül, ayrılığın ardından Sibel Can ile görüşmeye başlamış hatta teknede birlikte objektiflere yakalanmışlardı. Tezat bir biçimde geçtiğimiz gün, Emir Sarıgül'ün eski aşkı Buket Aydın ile barıştığı hatta bugün nikah masasına oturacakları iddiası magazin gündemini sallamıştı.

'TEYİT ETMEDEN HABER YAPIYORSUNUZ, AYIP'

Sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklama yapan Buket Aydın, evlilik iddiasını kesin bir dille yalanlayarak 'Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile 'Bu akşam düğün var' dersiniz. Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu' ifadelerini kullandı.

'EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETMEYECEĞİM'

Mayıs ayında Emir Sarıgül ve Sibel Can tatil yaptığı görüntüler ortaya çıkınca basın mensuplarına açıklama yapan Buket Aydın, 'Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir bey ile ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim' şeklinde bir açıklama yapmıştı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR