Bitlis’te Sokağa Çıkma Yasağı!

Bitlis Valiliği 2 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini duyurdu. Şehirde ikici bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

20.09.2021-15:32 - (Son Güncelleme: 20.09.2021-16:19)Bitlis’te Sokağa Çıkma Yasağı!

Bitlis Valiliği’nden yapılan duyuruya göre 2 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Şehirde ikici bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacak.

BİTLİS VALİLİĞİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN ETTİ

Bitlis Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, il merkezi ve ilçe sınırlarında yer alan bazı köy ve mezralarında 20 Eylül tarihi yani bugün itibarıyla sokağa çıkma yasağı ilan edildiği duyuruldu.

VALİLİK TERÖRİSLERİN YAKALANMASI İÇİN İKİNCİ BİR DUYURUYA KADAR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN ETTİ

Bitlis Valiliği ‘Yenice, Doğanlıköy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak, barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde teröristlerin yakalanmaları, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince 20 Eylül saat 05.00'ten itibaren ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir’ şeklinde açıklama yaparak sokağa çıkma yasağının ilan edildiğini duyurdu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal