Beşiktaş'ta Sakatlıkların Nedeni Belli Oldu!

Beşiktaş'ta üst üste gelen sakatlıkların nedeni belli oldu.. İşte detaylar..

07.08.2019-13:39 - (Son Güncelleme: 07.08.2019-13:35)Beşiktaş'ta Sakatlıkların Nedeni Belli Oldu!

Beşiktaş'a kötü haber Adem Ljajic'ten geldi

Beşiktaş'ta adalesinde ciddi bir problem olan Adem Ljajic bugün yapılan idmana çıkmadı. Sağlık ekibi yıldız futbolcuyla özel olarak ilgileniyor. Ljajic'in durumu önümüzdeki saatlerde netlik kazanacak.

Bir kötü haber de Dorukhan Toköz'den

"Sakatlıkları nedeniyle antrenmana çıkamayan oyuncularımız Ljajic ile Dorukhan Toköz ‘ün yapılan muayeneleri ve çekilen MR’ları sonucunda sağ alt arka adale grubunda(soleus) grade 1 kas zorlanmaları meydana gelmiştir." ifadeleri kullanıldı. Adem Ljajic ve Dorukhan Toköz, 2 hafta forma giyemeyecek

Loris Karius'ta sakatlandı

Beşiktaş'tan yapılan açıklama göre:

"Futbol Takımımızın Brescia ile oynadığı hazırlık maçının devre arasında sol baldır adalesinde sertlik hissettiği için oyundan çıkarılan kalecimiz Loris Karius’un yapılan fizik muayene ve Almanya’da çekilen MR sonucuna göre ön üst baldır (rectus femoris) adalesinde grade 2 zorlanma tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Alman kaleci 1 ay sahalardan uzak kalacak..

İşte sakatlıkların nedeni

Beşiktaş'ta değişen taktik planı sakatlıkların meydana gelmesine sebep oldu.. Top kaybından 7 saniye sonra topun kapılmasını istenen Abdullah Avcı, bu sebeple oyuncularına fazla güç ve fizik depoluyordu.. Geçen sene 13-14 saniyelerde olan bu rakam 7 saniyeye inince futbolcuların bünyesinin dayanmadığı ortaya çıktı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal