Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin yönetiminde yer alan Umut Şenol’dan seçim sonrası açıklamalar

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yeni yönetim kurulunda eski yönetiminden devam eden isimlerden biri olan Umut Şenol, kazandıkları seçimin ardından özel açıklamalarda bulundu.

30.05.2022-09:44 - (Son Güncelleme: 30.05.2022-09:44) Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin yönetiminde yer alan Umut Şenol’dan seçim sonrası açıklamalar

Siyah beyazlı kulüpte 29 Mayıs Pazar günü BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul’da başkanlık yarışı Ahmet Nur Çebi ve Fuat Çimen’in arasında geçti.

Ahmet Nur Çebi yeniden başkanlığa seçildi

Mevcut Başkan Ahmet Nur Çebi’nin 2777 oyla, 1190 oy alan Fuat Çimen’i geçerek yeniden başkanlığa seçilmeyi başardı.

Yeni yönetim kurulunda büyük değişimler yapan Başkan Ahmet Nur Çebi’nin eski yönetiminden devam edecek isimlerden biri olan Umut Şenol, kazandıkları seçimin ardından yapmış olduğu açıklamalarla dikkatleri çekti.


Umut Şenol'dan seçim sonrası açıklama!

Ahmet Nur Çebi’nin yönetim kurulu üyelerinden Umut Şenol, Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleşen seçimin ardından yapmış olduğu açıklamalarda ;

‘ Güzel bir seçim oldu. İki adaylı bir seçimdi. Keşke daha fazla aday olsaydı. Şunu söylemek istiyorum, başkanımızda bu konuya değindi. Oy kullanabilecek olan yaklaşık olarak 18.000 kongre üyemiz var. 18.000 kişiden sadece 4500’ü buraya gelerek oy kullandı. Bu sayıyı aslında arttırmamız gerekiyor. Camiada ne kadar çok kişi buraya bize paydaş olur, buradaki demokrasi ortamına katkıda bulunursa Beşiktaş için de o kadar iyi olur.  Yönetim kurulumuzun bir kısmı değişti, bir kısmı aynı kaldı. Bundan önce hizmet etmiş arkadaşlarımızla zaten birlikte olmaya devam edeceğiz. Aramıza yeni arkadaşlarımız da eklendi. Yeni arkadaşlarımızın yarattığı sinerjiyle dürüst ve namuslu bir şekilde Beşiktaş’ın ilkelerine, duruşuna yakışır bir şekilde hizmet etmeye çalışacağız. ‘ ifadelerini kullandı.

Serkan Morova
serkan.morova@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal