Beşiktaş Yönetimi Sergen Yalçın İle Devam Edecek!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile gerçekleştirdikleri toplantının ardından göreve devam edip etmeyeceği ile ilgili alınan kararı resmen açıkladı.

28.11.2021-19:52 - (Son Güncelleme: 28.11.2021-19:59)Beşiktaş Yönetimi Sergen Yalçın İle Devam Edecek!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta haftalardır devam eden kötü gidişat ile birlikte kulüp tarihin en kötü serilerinden birine imza atılmıştı.

SERGEN YALÇIN AYRILIK SİNYALLERİ VERMİŞTİ

Beşiktaş'ta yaşanan bu süreçte Teknik Direktör Sergen Yalçın, yönetim ve futbolculara taraftarların tepkisi dikkatleri çekerken son olarak Spor Toto Süper Lig'de oynanan Giresunspor karşılaşmasının ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yönetim ile bir görüşme yapacağını söyleyerek ayrılık sinyalleri vermişti.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DESTEK VERDİ

Sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarının göreve devam etmesi yönünde büyük bir destek verdiği Teknik Direktör Sergen Yalçın, bugün yönetim ile görüşmesini gerçekleştirdi.

YÖNETİM İLE GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve yönetim arasında gerçekleştirilen görüşmenin ardından siyah beyazlılarda karar verildi.

YOLA DEVAM KARARI ALINDI

Yönetim ve Teknik Direktör Sergen Yalçın arasında gerçekleştirilen görüşmede yola devam etme kararı alındı.

ASBAŞKAN EMRE KOCADAĞ AÇIKLADI!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile gerçekleştirilen görüşmenin ardından yapmış olduğu açıklamalarda ;

BUGÜNLERİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Hocamız kendine ve takıma inancı olduğunu belirtti. Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun da kendisine ve takımımıza inancı zaten var. Beşiktaş düştüğü yerden kalkacak kuvvete sahip. İnşallah bugünlerin üstesinden hep beraber geleceğiz diye düşünüyorum.

HOCAMIZA DESTEK OLMAK İÇİN BURDAYIZ

Sene başından beri kurduğumuz kadro itibarıyla hedeflediğimiz yerde olmadığımız aşikar. Dün geceki sonucun ardından başkanımız ve hocamız bazı açıklamalar yaptı. Bugün de o açıklamaların sonucunda başkan ve hocamızla değerlendirme toplantısı yaptık. Başarısız gidişin nedenleri nedir, bunu tersine çevirmek için neler yapabiliriz, bizim neler yapmamız lazım, hocamız neler yapacak bunların değerlendirmesini yaptık. Toplantıda nedenler üzerinde durduk. Bize düşen görevler, hocanın bizden beklentisi nedir bunları tartıştık. Hocamıza, futbolcularımıza, teknik ekibimize destek olmak için buradayız. Bu görev bilincindeyiz, bunun için elimizden ne geliyorsa yapacağız.

SERGEN HOCA KADRO DIŞI TALEBİNDE BULUNMADI

Sergen Yalçın'ın kadro dışı talebi yok. Bunlar teknik konular, hocamızın inisiyatifinde olan noktalar. Bize gelen bir şey yok şu ana kadar, hocamızın öyle bir talebi olmadı. Hocamız konsantre olacak ve bir şekilde bu olduğumuz girdaptan Beşiktaş'ı kurtaracak. Biz de ona destek olmaya devam edeceğiz.

HOCAMIZ İNANCINI YİTİRMEDİĞİ SÜRECE ARKASINDAYIZ

Kolay bir durum değil. Geçen sene iki kupalı bir takım var. İyi takviyeler var. Sene başından beri geldiğimiz nokta kolay bir durum değil. O da üzüntülü ama bizim inancımız var, hocamıza güveniyoruz. Başkanımız desteğini iletti. İnşallah buradan hep beraber el ele camiamızla beraber çıkacağız. Sergen Yalçın ilk Beşiktaş'a geldiğinde nasıl arkasındaysak, kendisi inancını yitirmediği sürece biz onun arkasında olduğumuzu söyledik.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal