Beşiktaş'ın yeni Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş Ahmet Nur Çebi’nin seçimden güçlenerek çıktığını söyledi!

Beşiktaş’ta gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi’nin yönetimindeki yeni isimlerden Seyit Ateş, yaptığı açıklamalarla büyük ses getirdi.

30.05.2022-12:26 - (Son Güncelleme: 30.05.2022-12:26) Beşiktaş'ın yeni Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş Ahmet Nur Çebi’nin seçimden güçlenerek çıktığını söyledi!

Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda aldığı 2777 oyla Fuat Çimen’i geride bırakan Ahmet Nur Çebi ikinci kez başkanlığa seçildi.

Seyit Ateş seçim sonrası konuştu!

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş’taki yeni döneminde yönetim kurulu listesinde yer alan isimlerden biri olan Seyit Ateş, kazandıkları seçimin ardından yaptığı açıklamalarla büyük ses getirdi. Seyit Ateş, yapmış olduğu açıklamalarda ;


‘ Sonuçta açık ara farkla kazandık. Seçimde öbür arkadaşımız da ciddi bir destek buldu. Beşiktaş için aday olmak çok kıymetli, çok önemliydi. Fuat Çimen’i de bu açıdan tebrik ediyorum. Ahmet Nur Çebi bir önceki seçimde seçime katılan üyelerin %56’sından oy alırken, bu seferki seçimde katılan üyelerimizin %70’inden oy aldı. Kamuoyunda yanlış algılanmasın Ahmet Nur Çebi girdiği bu seçimden güçlenerek çıktı. Beşiktaşımız için hayırlı uğurlu olsun. İnşallah saha sonuçlarıyla Ahmet Nur Çebi’nin aldığı bu görevi taçlandırırız.’ İfadelerini kullandı.

Haber 365 Spor |ÖZEL

Serkan Morova
serkan.morova@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal