Akbank kullanıcıları telaşta! Bankanın hacklendiği iddia edildi borçlar iki katına çıktı! Akbank'tan açıklama geldi

Akbank mobil ve internet bankacılığı kullanıcıları hesaplarını kontrol ettiğinde büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kredi kartı ekstre sorunu yaşayanlar sosyal medyada tepki gösterirken, Akbank’tan açıklama geldi.

08.10.2022-13:56 - (Son Güncelleme: 08.10.2022-16:15) Akbank kullanıcıları telaşta! Bankanın hacklendiği iddia edildi borçlar iki katına çıktı! Akbank'tan açıklama geldi

 

Hesaplarından taksit ödemelerinde hatalı işlem olduğunu gören Akbank kullanıcılarını sorunu araştırmaya başladı. Bugün oluşan teknik arıza dolayısıyla vatandaşlar kredi kartı ekstre sorunu yaşadı. Sosyal medyada da gündem haline gelen problem nedeniyle kullanıcılar kredi kartı işlemlerini gerçekleştirirken taksit ödemelerinin görünürlüğünde de sorun olduğunu tespit etti. Akbank konuyla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada "Teknik aksaklığın ek kısa sürede giderilmesi için çalışıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Şirket açıklama yaptı


Kredi kartı ekstre sorunuyla ilgili Akbank'ın sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Bankadan yapılan açıklamada "Değerli müşterilerimiz, kredi kartı işlemlerinin ekstreye mükerrer yansımasına sebep olan teknik aksaklığın ek kısa sürede giderilmesi için çalışıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Ceyda Bıyıklıoğlu
ceydabiyiklioglu@gmail.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal