Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden Ah Nerede filminin dizisi yapılıyor. Bu haberi sevinçle karşılayan izleyenler ise Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Gülşen Bubikoğlu'nun karakterini canlandıracak genç oyuncu tartışma konusu oldu.

19.05.2022-09:54 - (Son Güncelleme: 19.05.2022-15:31)Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı 1975 yılında yapılan Ah Nerede filminin dizisinin yapıldığı öğrenildi. 1975’teki filmin senaryosunu Sadık Şendil, yönetmenliği Orhan Aksoy, yapımcılığını ise Ertem Eğilmez üstlenmişti. Yeni Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen izleyenler arama motorlarını yoğun bir şekilde meşgul ediyor.

Yeşilçam'ın efsaneleri arasında yer alan Ah Nerede filminin yeni verisyonu için cast oluşmaya başladı. Filmin başrolü Gülşen Bubikoğlu'nun karakteri için Nil Keser'le anlaşılıdığı iddia edildi. Filmin hayranlarından Gülşen Bubikoğlu'nun rolünün verildiği genç oyuncu Nil Keser'e tepki geldi. Bubiikoğlu'nun ise projenin yenilenme sürecinde kendisinden herhangi bir fikir alınmadığına dair sitem ettiği iddia edildi. 

Ah Nerede Dizisi Konusu Nedir?

1975 yılında yayınlanan Ah Nerede dizisinde iki genç aşığın birbirleriyle olan komik ve aşk dolu çekişmesi konu edinilmişti. İşte 1975 yapımı Ah Nerede filminin konusu:

Bursalı bir toprak ağasının İstanbul'da okuyan üç oğlu, ailelerinin bildiğinin aksine bir hayat sürmektedir. Tıp fakültesinde okumakta olan en büyük oğul Ferit (Tarık Akan),hemşehrisi olan bir kızla nişanlı olmasına rağmen, yakışıklılığının da getirdiği avantajla birlikte zamparalık peşinde koşarken, Eczacılık fakültesinde okuyan ortanca oğul Murat (Halit Akçatepe) ise tam bir kumarbazdır. Ailedeki en küçük oğul, mühendislik eğitimi almaya devam eden Ömer (Cengiz Nezir) ise, dönemin siyasi olaylarının tam göbeğindedir. Ailedeki "Sınıfta kalmaktan başları dönmüş" olan çocukları, aileleri yakında mezun olacak olarak bilmektedir. Ailelerinin çocuklarının gerçek durumlarını öğrenmesi sonrası ise olaylar gelişir.

Ah Nerede dizisi

Ah Nerede dizisinin de benzer bir konuya sahip olacağı tahmin ediliyor.

Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu

Yapımcılığını 10. Ev’in üstleneceği Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosunda sürpriz isimlerin yer alacağı öğrenildi. Dizinin oyuncu kadrosunda Nil Keser, Tarık Papuççuoğlu, Ayşe Kökçü ve Oktay Çubukçu başrol olmak üzere Mert Carim, Samet Kaan Kuyucu, Korhan Herduran, Melis Özçimen, Asena Keskinci, Derya Alabora, Bala Atabek, Batuhan Sert, Alper Utku Ateş, Mustafa Bademoğlu, Ahsen Türkyılmaz, Berfe Sancak ve Orhan Eşkin yer alacak.

Ah Nerede dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmezken, yapımın Star TV ekranlarında olacağı açıklandı.

Mihrab Kurt
mihrabkurt@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal