Adnan Oktar, 69 Bin Liralık Kondom Sorusunda Topu 'Kedicik'lere Attı: 'Onlar Kullanıyordur'

Adnan Oktar ile ekibine yönelik açılan dava sürüyor. Bugün gerçekleştirilen duruşmada Oktar, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adnan Oktar ve grubuna yönelik açılan davaya bugün gerçekleştirilen duruşma ile devam edildi.

12.10.2020-17:18 - (Son Güncelleme: 12.10.2020-17:12) Adnan Oktar, 69 Bin Liralık Kondom Sorusunda Topu 'Kedicik'lere Attı: 'Onlar Kullanıyordur'

Adnan Oktar ve grubuna yönelik açılan davaya bugün gerçekleştirilen duruşma ile devam edildi. Evinde bulunan 69 bin liralık kondomla doğum kontrol hapları hakkında açıklamada bulunan Oktar, topu 'Kedicik'lere attı.

Adnan Oktar ve grubundaki üyeler hakkında açılan dava sürüyor. Adnan Oktar davada hazır bulunurken, hakkındaki ek iddianame ve şikayetçilerin beyanlarına karşı savunması alındı. Mahkemenin en dikkat çarpıcı noktalarından biri, Adnan Oktar'ın evinde ele geçirilen 69 bin lira değerindeki kondom ve doğum kontrol haplarının sorulduğu an oldu.

'GENÇ ÇOCUK, KADIN ARKADAŞLAR KULLANIYORDUR'

Mahkeme heyetinin kondom ile doğum kontrol haplarıyla ilgili soru yönelttiği Oktar, 'Kadın doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de kullanılıyor. Kondom o kadar miktarda sanmıyorum. Genç çocuklar, kadın arkadaşlar var. Onlar kullanıyordur' ifadelerini kullandı. Bu durum ise 'Adnan Oktar topu kediciklere attı' açıklamasında bulundu.

MEHDİLİK İDDİAM YOK

Mehdi olup olmadığı sorulan Oktar, 'Alimlerden, hocalardan bir çoğu benim 'Mehdi' olduğumu söylüyor. Ama bu bir iltifat. Ben Allah'ın aciz bir kuluyum. Mehdiyi hepimiz bekliyoruz. Müslüman alemi için bir umut kaynağıdır. Ben seyidim, peygamber soyundan geliyorum. Genetik benzerlikler oluyor, benimde sırtımda ben var. Ben seçilmiş değilim. Hiçbir zaman, vallahi, billahi Mehdilik iddiam yok' dedi.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal