Abdurrahim Albayrak'tan Koç'a Teşekkür!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz midesinden ameliyat edildi. Ameliyat sonrası Abdurrahim Albayrak açıklamalar yaptı ve Ali Koç’a teşekkür etti.

19.05.2020-09:23 - (Son Güncelleme: 19.05.2020-09:14) Abdurrahim Albayrak'tan Koç'a Teşekkür!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in dün mide ameliyatı geçirdiği duyuruldu. Ameliyat sonrasında Abdurrahim Albayrak’tan açıklama yaptı ve Ali Koç’a teşekkür etti. Birçok kulüpten de geçmiş olsun mesajı geldi.

ALİ KOÇ HEP YANIMIZDAYDI

Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak hastane çıkışında verdiği demeçte: "Başkanımız Mustafa Cengiz'in beyin ameliyatı da çok başarılı geçmişti. Allah doktorlarımızı korusun. Her şey istediğimiz gibi devam ediyor. Sayın Ali Koç dün de gelip moral verdi. Camiamız adına teşekkür ediyorum. Ameliyatın başarılı geçtiği söylendi. İftardan sonra tekrar hastaneye geleceğiz. Beklenen ve programlanan bir ameliyattı. Doktorlar da bunu planlamıştı. Sabah gülerek, esprilerle ameliyata girdi" ifadelerini kullandı.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'IN PAYLAŞIMI

Mustafa Cengiz'in ameliyatının sonrasında Abdurrahim Albayrak şunu paylaştı; "Sevgili abicim Dursun Buğra'ya çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın hocam. Yüce Allah'ım senden razı olsun."

BEŞİKTAŞ'TAN 'GEÇMİŞ OLSUN'

Beşiktaş Kulübü, acil ameliyat edilen Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Siyah- beyazlı takımın Twitter hesabından paylaştığı mesajda, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in ameliyata alındığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Mustafa Cengiz'in en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni eder, Galatasaray Kulübü camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz." cümleleri yer aldı.

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Kulübü, mide ameliyatı olan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Sarı- lacivertli takımın resmi internet sitesinden paylaşılan açıklamada, "Bugün mide ameliyatı geçirdiğini öğrendiğimiz Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşması temennilerimizle acil şifalar diliyoruz." cümleleri yer aldı.

TRABZONSPOR'UN AÇIKLAMASI

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, mide ameliyatı olan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Ahmet Ağaoğlu, bordo- mavili takımın sosyal medya hesabında bulunan mesajında, "Mide kanaması teşhisiyle ameliyata alınan ve başarılı bir operasyon geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum." diye belirtildi.

KULÜPLER BİRLİĞİ'NİN PAYLAŞIMI

Kulüpler Birliği Vakfı, acil ameliyat edilen Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için "geçmiş olsun" mesajı paylaştı.

Kulüpler Birliği’nin sosyal medya hesabından paylaşılan açıklamada, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz." cümleleri yer aldı.

BAŞAKŞEHİR'İN AÇIKLAMASI

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, acil ameliyat edilen Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Turuncu- lacivertli takımın sosyal medya hesabından verilen mesajda, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." cümlesi yer aldı.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal