Abdullah Avcı'dan Galibiyet Yorumu

Spor Toto Süper Lig'in 37. Haftasında sahasında Fatih Karagümrük'ü 2-0 mağlup ederek ligdeki 5 haftalık galibiyet hasretine son verdi.

24.04.2021-19:26 - (Son Güncelleme: 24.04.2021-19:26)Abdullah Avcı'dan Galibiyet Yorumu

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, karşılaşmanın ardından düzenlemiş olduğu basın toplantısında ;

OYUN ÜSTÜNLÜĞÜMÜZÜ SKORA YANSITTIK

Son 5 haftalık süreçte oyun üstünlüklerimiz vardı, skor da vardı. Çok dramatik 95. dakikalarda yaşadığımız duyguları inişli çıkışlı durumlarından dolayı kolay değildi hem fiziksel hem zihinsel olarak hazırlanmak. Bugün beni galibiyet kadar oyun ve taktik disiplinine sadık kalmaları son derece memnun etmiştir. İyi bir takıma karşı galibiyet aldık. Bugün geldiğimiz günden itibaren bütün veriler tamamen yukarı çıktı. 63 puanı yakaladık. Zaman zaman yarışın içinde olduğumuz, halen nereye kadar gidebiliriz, daha ne kadar çok maç kazanabiliriz. Bu pragmatik şekilde nasıl gelişiriz. Önümüzdeki sene itibariyle Trabzonspor takımı şampiyonluk yarışı içinde olacaktır, en iyisini yapacaktır. Bugün ve gelecekle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Rakibi tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. 40. dakikalarda devre biterken kasığında sertlik oldu. Bu arada Hosseini'yi de hazırladık, yerine girdi. Sağlık ekibinden en geç yarın bilgi gelir. Umarım uzun süreli değildir. 

ABDÜLKADİR PARMAK İLE İLGİLİ

Trabzonspor camiası yapısı, ruhu gelenekleriyle büyük camiadır. Çalışan teknik adamlar, bizler, yöneticiler ve oynayan oyuncular için bu camiada bulunmak, yer almak çok büyük fırsattır. Onun için ben özellikle teknik adam olarak hem oyun organizasyonuna hem grup enerjisine son derece dikkat eden birisiyim. Ben forması için 1 dakika bile olsa bütün gücüyle, niyeti ve performansıyla oynayacak oyuncularla çalışmayı tercih ederim

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR