A101 sattığı Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter alınır mı?

A101 aktüel ürün olarak getirdiği ve sattığı ürünlere bir yenisini daha ekliyor. İnanılı gibi değil ama marketlerde Elektirikli scooter satacak. işte A101'in satacağı Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter incelemesi! alınır mı alınmaz mı?

26.07.2022-10:20 - (Son Güncelleme: 26.07.2022-17:17) A101 sattığı Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter alınır mı?

Elektirikli scooterlar hayatı kolaylaştıran ve ciddi manada tasaruf yapmanızı sağlayan harika araçlar. Özellikle kısa mesafeli ulaşımlarda sizi özgür kılan bu araçlar oldukça mantıklı. Her elektirikli ürünün olduğu gibi scooterlerin de iyi ve kötüsü var. (skuter) A101 dha önce elektirikli bisikler, motopet gibi ilginç araçlar satmıştı! şimdi onlara bir yenisini daha ekledi. Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter'i A101 mağazalarında göreceğiz.

A101'in Sattığı Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter Alınır mı?

Elektirikli scooterlar kullanım amaçlarına göre değerlendirilmeli ve ona göre alınmalıdır. Yaşadığınız bölge, kullanım amacınız, kullanım süreniz burada önemli bir etmen. Bu yüzden alacağımız scootera karar verirken bu etmenleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor. A101'in satacağı Cybersoul X3-Pro Elektrikli Scooter piyasada 10 bin TL'ye kadar alıcı bulabiliyor. Teknik özellikleri ise şöyle: 300w motor gücüne sahio olan scooterın taşıma kapasitesi 110KG unutmayın bu maksimum taşıma kapasitesi verimli bir yolculuk için bu scooterda 80kg'ın üzerinde birey binmesi sağlıklı olmayabilir. 50 km menzil verilen scooterin menzili fiyatı göz önünde bulundurulursa oldukca iyi. Şehir hayatında maksimum kullanabileceğimiz mesafeler 20-25 km civarı olacaktır. 7 saatte full şarj olan scooterın diskli frenleri var. Kısa mesafe ve az yokuşlu bölgelerde oldukca verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bu scooter fiyat performans açısından fena görünmüyor.


Rabia Uzunağaç
rabiauzunagacc@gmail.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal