5 Metreden Atladı! Spor Amaçlı Yaptım Dedi

Karabük'te koşarak 5 metrelik apartman boşuğuna atlayan Yusuf Yıldız, "Tarzanlık yok spor amaçlı atladım" dedi.

24.10.2019-18:41 - (Son Güncelleme: 24.10.2019-18:26)

Karabük'te, koşarak 5 metre yükseklikten, apartman bahçesine atlayarak yaralanan üniversiteli Yusuf Yıldız'ın, atlayışını cep telefonu kamerasıyla kaydettiği öğrenildi. Yıldız, "Tarzanlık falan yapmak yok. Spor amaçlı yaptım. Bunun hoş görülmesi lazım" sözlerini söyledi.

Karabük Üniversitesi öğrencisi Yusuf Yıldız, dün gezintiye çıktığı 100. Yıl Mahallesi 1073 No'lu Cadde'de bulunan 5 katlı bir apartmanın bahçesinde uzun uzun göz kestirdi. Daha sonra hızla koşarak, 5 metre yüksekten bahçeye atladı.

Demir korkulukları aşarak atlayış gerçekleştiren Yıldız, hızla düşüp yaralandı. Yıldız, çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık görevlileri tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Güvenlik güçleri olay mahalinde inceleme yaparken üniversiteli gencin atlayışı, apartmanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Görüntülerde, olay sırasında kamyonete eşya taşıyanların hemen yanlarında yaşanan olaydan habersiz şekilde eşya taşımaya devam etmeleri dikkat çekti.

Tedavisinin ardından taburcu edilen Yusuf Yıldız’ın atlama anını cep telefonu kamerasına da kaydettiği ortaya çıktı. Cep telefonunu apartmanın istinat duvarına yerleştirip atlayışını çeken Yusuf Yıldız, daha önce de atlayışlar yaptığını belirterek, şöyle konuştu:

"Önce atlayabilir miyim atlayamaz mıyım diye, mesafeyi ölçüyorum. Daha önce de aynı yüksekliklerden atladım. Son atlayışımda dengem bozuldu. Kontrolsüz düştüm ve bu hale geldim. Tarzanlık falan yapmak yok. Spor amaçlı yaptım. Bunun hoş görülmesi lazım. Atlayabilirim ama sonrasını böyle tahmin etmedim. Yanlış atladım. Dengem bozuldu ve düştüm. Şu an gayet iyi durumdayım. Daha önceki atlayışlarımda hiç yaralanmamıştım. Tecrübe oldu. Vatandaşlar düğün izlermiş gibi izliyorlardı. Böyle duyarsız olmayalım.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR