Yılmaz Vural Erzurumspor'dan Ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile yolların ayrıldığını açıkladı.

09.05.2021-17:15 - (Son Güncelleme: 09.05.2021-17:15)Yılmaz Vural Erzurumspor'dan Ayrıldı

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü'nden yapılan açıklama içerisinde, Yılmaz Vural ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı ifade edildi.

Açıklamada, "Teknik direktörümüz Yılmaz Vural ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Hocamıza ve ekibine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz." denildi.

YILMAZ HOCAYI ÜZEN OLAY

Geçen hafta Fenerbahçe ile BB Erzurumspor'un karşı karşıya geldiği mücadelede ilginç bir olay yaşanmıştı. Karşılaşmanın 61. dakikasında 3-0 geride olan BB Erzurumspor'da teknik direktör Yılmaz Vural, oyuna müdahale etme maksatlı Gomes'i yanına çağırdı. Ancak son haftalarda ilk 11 oynamasının ardından kulübeye çekilen oyuncu, oyuna girmek istemedi. Gomes, Yılmaz Vural’ın uzattığı eli iterek deneyimli teknik adama olumsuz yanıt bıraktı.

Daha sonra bu olayların devamında deneyimli hoca Vural, Cenk Ahmet'in yerine Butko'yu oyuna aldı.

"BİZE ETMEDİĞİ KÜFÜR BIRAKMAMIŞ"

Yılmaz Vural maç sonu yapmış olduğu  açıklamalarında, “Gomes de oyuna girmek istemedi, ayağım iyi değil dedi, hiçbir şeyi yok, oynamak istemedi. Maç öncesinde ekonomik olarak sıkıntıları olduğu için oynamak istemiyor.

Rica ettim, sana ihtiyacımız var, oyuna gir dedim, girmem dedi. Diğerini çıkardık, soyunma odasında bize etmediği küfür bırakmamış.

Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa döversin içerde.

"BURASI DİNGO’NUN AHIRI MI?"

Allah sabır veriyor, birkaç sene önce olsa döversin, ahlaksızlık. Gomes ve Novikovas acayip küstahlık yaptı, yönetimden rica edeceğim bunları mümkünse otele bile getirmesinler.

Biz kimsenin oyuncağı değiliz. Burası dingonun ahırı mı? Sayın Cumhurbaşkanımdan rica ediyorum, bakın yabancılar bize neler yapıyorlar, görün." dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR