Yeşilçam 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

BluTV, yerli dizilere de önem veriyor. Son olarak izleyicilere sunduğu Yeşilçam dizisi yeni sezonu gelecek mi? Yeşilçam dizisi 2. sezon ne zaman?

04.05.2021-12:08 - (Son Güncelleme: 04.05.2021-12:08)Yeşilçam 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Çağan Irmak’ın yönettiği; Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci isimlerinin başrollerini üstlendiği Yeşilçam dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek. Yeşilçam 2. sezon çekimlerine başlandı.

Blu TV rakipleriyle yarışmaya devam ederken yeni yapım ve diziler ile birlikte izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. En son Behzat Ç. isimli yapım ile büyük ses getiren dijital platform birçok yapıma imza atmış durumda. Son olarak ise Yeşilçam dizisi ile üye izleyicilerine farklı türde bir heyacan yaşattı.

YEŞİLÇAM DİZİSİ YENİ SEZON GELECEK Mİ?

Türkiye’de dijital yayın platformları içerisinde Netflix’in en büyük rakibi konumunda bulunan BluTV'nin bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük yapımlardan birisi olan Yeşilçam dizisi, 22 Nisan tarihinde izleyici karşısına çıktı.

Platformun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre ikinci sezon çekimlerine 2 Mayıs itibariyle başlamış durumda. Dizinin ileri ki sezonları hakkında neler olacağı henüz net değilken dizinin kaç sezon olacağı da bilinmiyor.

İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan dizinin ilk sezonu devam ederken, dizinin 2. sezonunun da yolda olduğu bilgisi ortaya çıktı. BluTV Twitter adresinde dizinin 2. sezonu için sete girildiğini duyurdu.

YEŞİLÇAM 2. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

1960’lı senelerin Türkiye’sinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’nda olan bir yapımcının ayakta kalma hikayesini ekranlara taşıyan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam Sineması'nda küllerinden yeniden doğmaya çabalayan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e can veriyor.

Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olma maksadıyla çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından birisi olan Mine Cansu’ya can veriyor.

Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda bu üç yıldız isme Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş oyunculukları ile katılıyor.

Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstlendiği yapımın senaryosu Levent Cantek ile Volkan Sümbül imzası taşıyor.

BluTV’nin 2. sezon için sete girildiğini açıklarken paylaştığı görsel, Çağan Irmak’ın 2. sezonda da yönetmen koltuğunda bulunduğunu gösteriyor. Çekimlerine başlanan 2. sezonun ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR