Selin İmer'in Ahmet Hulusi'yle çekilen fotoğraflarındaki gizemli elin sahibi bomba bir isim deniliyor. Ahmet Hulusi, Mustafa Ceceli ile evlenen Selin İmer ile olan görüntüleri ile gündeme gelmişti. Görüntüler ABD'de çekilmişti. Peki 'kozmik şeyh' olarak nitelenen Ahmet Hulusi gerçekte kimdir, fotoğraftaki elin sahibi kim çıktı? İşte ortaya çıkan detaylar;

Medyada günlerdir konuşulan görüntülerde Selin İmer'in elini bir kadın eli tutuyor. Bu gizemli elin sahibi merak konusuydu. ABD'de yaşayan Ahmed Hulusi'den imalı bir twit gelirken elin sahibiyle ilgili bomba gibi bir iddia da gündeme düştü. İddiaya göre görüntülerdeki elin sahibi Gülben Ergen. Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in tanışmalarında Ahmet Hulusi'nin vesile olduğu iddia edilmişti. İkili iddiaları reddedince de bu görüntü medyaya düştü. İddiaya göre de fotoğrafları basına veren kişi Gülben Ergen'den başkası değil. Gülben Ergen bunu niye yaptı: Evli bir erkekle ilişkisi olduğu ortaya çıkan Gülben Ergen magazin dünyasında hedefteydi. Gülben Ergen'in Selin İmer ve Mustafa Ceceli olayını patlatarak gündem değiştirmek istediği iddia ediliyor. Peki bu konuda Ahmet Hulusi ne diyor. Asıl dikkat çeken ABD'den gelen onun twitleri oldu.

Ahmed Hulusi'den de Selin İmer ve Mustafa Ceceli iddiaları için açıklama geldi. ABD'den twit atan Ahmet Hulusi, 'bugüne kadar ziyaretime gelenlerle ilgili hiç konuşmadım' diyerek şunları yazdı; Bildiklerimi paylaşmak adına ziyaretime gelenlerle ilgili bugüne kadar hiç bir şey yazmadım ve konuşmadım. Toplumun en üst düzeyindendiler. Dinlediler ve olayın bir tarikat konusu olmadığına şahitler. Resimleri yayanın elinde bu değerli insanların da ziyarette çekilmiş fotoları var. Kendilerinin resimlerinin ses kayıtlarının biryerlerde yayınlanmasından hoşlanmayacak olanların başkalarınınkini yayınlamaları hoş değil. Herkes kendi hayatını kendi yolunu kendi aklıyla kendi çizer, sonuçlarını da kendi yaşar. Tâbi olunacak tek kişi Resulullah’dır. Allah bir kalpten nurunu çekip karanlıklar içinde bırakırsa; o dilden her türlü yalan, gıybet, iftira saçılmaya başlar. Allah’a sığınırım!