Yatmadan Önce Bir Bardak Maydanoz Suyu İçmenin Faydaları!

Maydanozun faydaları saymakla bitmez özellikle vücuttan ödemi hızlı bir şekilde atması en çok bilinen özelliği…Uyumadan önce bu karışımı içtiğiniz takdirde siz uyurken bile vücudunuz yağ yakmaya devam edecek bu karışımın tarifini sizlerle paylaştık.

17.07.2017-14:31 - (Son Güncelleme: 17.07.2017-15:49)Yatmadan Önce Bir Bardak Maydanoz Suyu İçmenin Faydaları!

Maydanoz suyu oldukça faydalı bir mide temizleyici olmasının yanı sıra böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelir ve yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da oldukça etkilidir.

Vereceğimiz tarif sayesinde siz uyurken vücuduz yağ yakmaya devam edecek. Tek yapmanız gereken uyumadan 2 saat önce hiçbir şey tüketmemeniz. Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurken de kilo vermenizi ve yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlatacaktır.

ZAYIFLATAN MAYDANOZ SUYUNUN HAZIRLANIŞI

Boş bir çelik tencere içerisine yaklaşım 3 bardak su koyun. Daha sonra maydanozları sapları ile beraber tencerenin içerisine koyun ve kısık ateşte 2-3 dk. kadar kaynatın. Kaynattıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın. Hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu ılıdıktan sonra öğünlerinizde bir saat önce içebilirsiniz. Bu karışımı haftada iki defa olmak üzere kullandığınızda vücudunuzda detoks etkisi yaratarak toksin maddelerin vücudunuzdan hızla atılmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede hem hızlı kilo vermiş olacaksınız hem de sağlıklı bir yaşama adım atmış olacaksınız.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR