Kurban Bayramı tatili sebebiyle otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki ücretsiz geçiş uygulaması yarın 07.00'de sona erecek.

Karayollarının kimi bölümlerinde, yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Kurban Bayramı tatili nedeniyle yarın saat 07.00'ye dek otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçişleri· ücretsiz, Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Avrasya Tüneli geçişleri ücretli olarak yapılacak.

Bergama-Soma yolunun 0-1. kilometreleri arasında Bergama Köprülü Kavşak düzenlemesi yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Osmancık-Merzifon yolunun 14-16. kilometreleri arasında köprü yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Keşan-Tekirdağ yolunun 14-30. kilometreleri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak yapılıyor.

Antalya-Alanya yolunun 22-28. kilometreleri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Uzmanlar sürücüleri bu noktalarda uyarmaya devam ediyor. dönüş yolunda da trafiğin yoğun olduğu noktalarda trafik polisleri geçişleri sağlamada yardımcı oluyor.