Tesbih, eski kültürlerin avuçlarımıza dokunan renkli birer yansıması olarak toplumumuza yıllardır eşlik etmekte. Nesilden nesile aktarılan kültür mirası tesbihler, her insanın benliğini döktüğü süslemeli ve ışıltılı boncuklara dökmesi ile başlayarak, günümüz teknolojisiyle işlendi ve en kaliteli halini alarak, siz tesbih severlere onlarca çeşitte sunuldu.

Tespihouse’un kaliteli üretimi ve profesyonel sunumu ile tesbih zevklerinizi bambaşka seviyelere taşıyarak ufkunuzu genişletecek modeller, şimdi kapıda nakit ödeme seçenekleri ve kredi kartına 4 taksit imkanları sizin olmayı bekliyor. Üstelik hiçbir kargo ücreti ve iade şartı bulunmuyor. Tespihouse, kıyafet kombininizin ihtişamını tamamlayacak birbirinden özgün ve ince işlenmiş teşbihleri geçmişten gelen mirasa duyduğu saygıyla tasarlıyor. Tespihouse’un vitrinlerinde sizleri bekleyen tesbih türleri ise, kehribar tesbihler, ağaç tesbihler, mücevherat tesbihler ve gümüş tesbih’lerden oluşuyor. Ayrıca Okan Ocakbaşı ustanın ellerinden çıkan özel koleksiyon tesbihler de eşsiz bir deneyim sunuyor.

Özellikle kehribar tesbihler son zamanların en gözde tesbih modelleri arasında yer alıyor. Ellerden düşmeyen kehribar tesbihler, Tespihouse farkıyla, en ince ayrıntısına kadar işlenerek siz tesbih severlere sunuluyor. Her kesimden gönülleri fetheden kehribar tesbihler, Tespihouse’da 288’den fazla model ve renkte sahiplerini bekliyor. Ateş,damla ve sıkma çeşit kehribarlardan imâl edilen tesbihler, sığırcık tane ve arpa tane gibi farklı biçimlerde kesimler kullanılarak parmaklarınızın kavramasına en uygun şekilde tasarlanıyor. Yosun yeşilinden, kum sarısına kadar onlarca renge sahip kehribar tesbihler, tesbih tutkunuzu en samimi şekilde yaşatacak. Kehribar tesbihlerin en çok tercih edilme nedeni ise sahibinin sinir stresini almasıdır. Ayrıca kehribar tesbihler vücudunuzdaki elektriği emerek rahatlamanıza imkan vererek akıl ve ruh sağlığınıza ferahlık aşılar. Üretimindeki sanatsal dokunuşlar ile her ortamda bambaşka bir atmosfere bürünmenizi sağlayacak kehribar tesbihler, bünyesinde doğayı taşır ve size uçtan uca organik bir kalite sunar.Hiçbir yerde bulunmayan özel serilere imza atan Tespihouse, kehribar tesbihlerde de en özgün çalışmaları ve tasarımları tesbih kültürüne layık olan itinayla gerçekleştirdi. Makrome örgü tekniği ile hazırlanan kehribar tesbih’ler, püskülü ve kaliteli işçiliği sayesinde uzun yıllar vazgeçemeyeceğiniz bir yol arkadaşınız olacak. Renkleriyle göz doldurduğu kadar doğallığıyla da sahibine enerji veren kehribar tesbihleri elinizden düşürmeyeceksiniz.

Ülkemizde en çok tercih edilen diğer bir tesbih türü ise gümüş tesbihlerdir. Gümüş tesbihler kalite ve şıklığı aynı anda yaşamak isteyen tesbih severler için Tespihouse vitrinlerini süslemektedir. Silindir, elips, arpa ve küp kesimlerinden biçimlendirilerek oluşturulan gümüş tesbihler zevk ve tercihinize göre 925 ve 1000 ayarlarında değişiklik gösteriyor. Uzun ömürlü  yapısı ile sevdiklerinize hediye ederken çekinmeyeceğiniz gümüş tesbih modelleri, nesilden nesile aktarılmak için de en seçkin hediyeler arasında yer alıyor. 925 ayarında üretilen gümüş tesbihler, renkli zirkon taşlarının Tebih House ustaları tarafından işlenmesi ile meydana geliyor. Püsküllerinde adeta edebi bir eser yatan 1000 ayarda üretilen gümüş tesbihler ise, Trabzon'a özgü kazaziye örgü tekniği ile baştan aşağı el emeği ve işçiliği ile tasarlanıyor. Asil duruşuyla kendinize daima yakın hissedeceğiniz Gümüş tesbihlerin, kan akışına iyi gelerek, insan bedenine sağlık kattığı da biliniyor.

Tespihouse farkı ile en ince ayrıntısına kadar en yüksek kalite ile sizlere sunulan tesbih modellerine, kredi kartına 4 taksit imkanı ve kapıda nakit ödeme seçenekleriyle sahip olmak için şimdi sipariş verin. Üstelik maksimum 3 iş günü içerisinde sizlerle buluşturmaya söz veriyoruz. Ayrıca hiçbir kargo bedeli talep etmiyor, farklı bir ürünle değiştirme veya iade etmek istediğinizde koşul öne sürmeden iade kabul ediyoruz.