Sosyal medya fenomeni Demi Rose, sosyal medya hesabından cesur fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medyanın yeni fenomenlerinden Demi Rose, 5.2 milyon takipçisi için paylaşmaya devam ediyor Sosyal medyada paylaştığı seksi pozlarla gündeme gelen Demi Rose, geçtiğimiz günlerde bir itirafta bulunmuştu. Rose, 16 yaşındayken yeme bozukluğuyla mücadele ettiğini ve sadece 37 kilo olduğunu açıklamıştı.

Bu itirafın ardından gündeme bomba gibi düşen Rose, itirafların ardından seksi pozlar paylaşmaya devam etti. İncecik belini ve kıvrımlı vücudunu sergilemeyi seven Demi Rose, "16 yaşındayken de kıvrımlı bir fiziğim vardı ve bu sebeple çok katı bir diyet uyguladım. Sonucunda ise aşırı zayıfladım ve sağlıksız bir hale geldim" demişti.

Şimdilerde kendiyle ve kıvrımlarıyla barışık olan seksi model, Kylie Jenner'a özendiği iddialarıyla karşılaşsa da özgün tarzıyla dikkat çekiyor. Demi Rose'un 5.2 milyon takipçisi var ve Rose onları hiç merakta bırakmıyor.

SOSYAL MEDYADA NASIL FENOMEN OLUNUR?

Aslında popüler bizden çok sayfamız yada paylaştıklarımızdır. Dünya genelinde buna ülkemizde dahil olmak üzere en çok kullanılan sosyal medya aracı facebook, twitter, google+ ve kısmen instagram olduğu görülmektedir.

Bir hesap açarak başlıyoruz; İlgi çekibi bir facebook yada twitter hesabı açarak işe başlıyoruz. İnsanlarla paylaşacağınız ne olursa olsun bilginiz ve hakimiyetiniz dahilinde olmalıdır. Alim olmayanın fetva vermesi gibi durumlardan mutlaka kaçınmalısınız. Siyasi bir içeriğiniz olacaksa mutlaka siyasi gelişmelere hakim olmalısınız.

Takipçi sayımızı artırmaya başlıyoruz; İlk defa açılan hesap yeni doğmuş bebeğe benzer, ailesinden başka tanıyan yoktur. O nedenle o çocuğu sağda solda gösterdikçe tanınır bileni artar. Bizde hesabımızı ilan ederek, duyurarak ve hatta imkan dahilinde reklam vererek takipçi kazanabiliriz. Bungün 100, haftaya 200, 1000, 10.000 şeklinde artar gider.

Sahte takipçi ile avunmayın; 10 TL’ye satılan 2000 takipçi size bir fayda sağlamaz. Kimse sizin sayfanızı takşpçi sayfasına bakarak beğenmez. İçeriğe bakar aferin ulan güzel içerik der, beğenir ve takibe başlar. O nedenle satın aldığınız takipçiler sayfanıza bir daha uğramaz bile çünkü binlerce sayfayı beğeniyor onların işi takip işi yapmaktır.

Güncel ve Hızlı Olun; Özellikle habercilikte önemli olan hızlı davranıp diğer kanallardan önce vermektir. İyi bir haber okuru hangi sitenin daha hızlı vereceğini bilir ve bir gelişme anında ilk o siteye bakar. O nedenle gelişmeleri hızlıca girin akşama gireyim, yemekten sonra gireyim şeklinde ertelemeyin.

Özgün ve Benzersiz Olun; Kimilerine göre müzik anlamına gelen Özgün web site sahiplerinin baş belası bir kelimedir. Özgün içerik anlamında ele aldığınızda başkasında olmayan farklı şeyleri paylaşmaktır. Aynı içeriği binlerce hesapta paylaşmak yerine içerik oluşturun, millet sizden paylaşsın.