İngiltere'de yaşayan Hint Müslüman olan genç bir kız Arap Müslüman bir erkekle birlikte sevgili oldukları için dehşet verici bir şekilde öldürüldü. Kızın cesedi oldukça lüks bir evde bulundu. Yapılan araştırmalar sonucunda kızın fazlaca cinsel istismara uğradığı ve sonrasında, boğazı yukardan aşağıya doğru kesilerek öldürüldüğü belirtildi

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir buçuk milyon pound değerinde olan bir villada, polis 19 yaşındaki makyaj artistliği yapan Celine Dookhran'ın cesedini buldu. Polis olayın namuz cinayeti olduğunu söyledi.

Evde arama yapan polis bir başka genç kız daha buldu. O da Celine gibi cinsel istismara uğramış ve boynu kesilmiş ancak ölmemişti. Yapılan müdahalelerle kız kırtarıldı.

Olayla ilgili Mücahit Arşid isimli 33 yaşındaki adam cinsel istismar, insan kaçırma, cinayet ve cinayete teşebbüs suçlarından yargılanmak için tutuklandı. Bununla beraber Arşid'in ortakcısı 28 yaşındaki Vincent Tappu da insan kaçırma suçundan yargılanacak.
Feci bir şekilde öldürülen19 yaşındaki Celine Dookhran'ın Arap bir Müslüman ile yaşadığı ilişki ailesi tarafındanizin verilmiyordu. Çünkü kendileri Hint Müslümanlardı ve sadece kendi ırklarından olan Müslümanlarla birlikte olmaya müsaade ediyorlardı. 1996 yılında Londra'da dünyaya gelen Dookhran sosyal medya hesabı üzerinden makyaj artistliği yapıyordu.