İzmir'de son dakika meydana gelen trafik kazasında 2 polis şehit düştü. Kaza ile alakalı korkunç gerçekte, bir aracın polis aracını sıkştırması sonucu yol kenarındaki beton bariyerlere çarptığı öğrenildi.  27 yaşındaki Erdem Öge ile 24 yaşındaki Tolga Hakyimez isimli polisler İzmir Bornova'daki kaza da şehit düşerken 3 polisin de yaralandığı öğrenildi. 

POLİS ARACINI SIKIŞTIRDILAR

Bornova ilçesi bugün sabah saatlerinde Kazımdirik Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde meydana gelen korkunç kaza ile sarsıldı.  Konak'tan Bornova yönüne giden, içinde 5 polisin bulunduğu 45 HA 1632 plakalı otomobil, ortaya atılan iddialarda başka bir araç tarafından sıkıştırıldı. Akabinde direksiyon hakimiyetini kaybeden araç, yol kenarındaki bariyerlere çarptı.

Korkunç kazanın şiddeti ile yukarıda ismi geçen polis memurları Erdem Öge ve  Tolga Hakyimez araçtan yola fırladı. Kazayı gören çevredekiler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Öğe ve Hakyimez'in kaza yerinde yaşamlarını yitirdiği belirlendi.

YARALILARIN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Araçta bulunan ve kazada yaralanan polis memurları 24 yaşındaki Enis Davarcı ve 25 yaşındaki Sinan Şentürk Ege Üniversitesi Hastanesi'ne, 25 yaşındaki Hüseyin Kurnaz ise Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alındı. 3 yaralının sağlık durumlarının ağır olduğu bildirildi.