Guinness Dünya Rekorlar Kitabı'nın 2018 baskısı yayınlandı. Kitaba birçok farklılık girdi. Bunlardan biri ise dünyanın en uzun bacaklı kadınlarından biri olan Guinness Ekaterina Lisina'ydı. 

BACAKLARIYLA SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Eski bir basketbolcu olan Ekaterina Lisina, uzun bacaklarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Eski bir basketbolcu olan Rus güzelin bacaklarını görenler şoke oluyor. Sol bacağının uzunluğu 132.8 cm, sağ bacağınınki ise 132.2 cm olan Lisina, bu yıl rekorlar kitabına girdi. Ekaterina Lisina 205.74 cm'lik boyuyla Rusya'da ki en uzun kadın. Ayak numarası 47 olan kadın fenomen olma yolunda hızla ilerliyor.

BÜYÜK BİR REKORA İMZA ATTI

29 yaşındaki eski basketbol oyuncusu Ekaterina Lisina alanında en uzun bacaklara sahip olduğunu iddia ederek yeni bir rekora imza atmayı planlıyor. Ekaterina Lisina 205.74 cm’lik boyuyla Rusya’da ki en uzun kadın. Ancak genç kadın sadece Rusya’nın değil dünyanın en uzun modeli ve en uzun bacaklı kadını unvanını almak için çabalıyor. Bacak boyu 133.096 cm olan kadın aynı zamanda Rusya’da ki en büyük ayaklı kadın ünvanına sahip. Ekaterina Lisina'nın ayak numarası ise 47.