Kayseri'de evde dua okuduğu genç kadına, cinsel istismarda bulunan zanlı gözaltına alındı.K ayseri'de S.E.'nin evine dua okuyacağını söyleyerek gittikten sonra genç kadının çeşitli yerlerine dokunarak cinsel tacizde bulunan N.A. gözaltına alındı.  Kadından olumlu yanıt alan N.A., gittiği evde dua okuduğu sırada S.E.’nin çeşitli yerlerine dokundu. Bağırmaya başlayan S.E., N.A.’yı evden kovarak polisi aradı. N.A. gözaltına alındı.CİNSEL İSTİSMARA KALKIŞANLARIN PROFİLİ

Cinsel istismara kalkışanların profiline baktığımız zaman diğer iki mekanizmada şanslarının çok az olduğunu görüyoruz. Geriye t*cavüz kalıyor. Hatta çoğu radikal islamcı suikast bombacısı erkeklerin de bu profile uyduğu söyleniyor. Dini sebeplerden dolayı t*cavüze yeltenmiyorlar. Ama öbür dünyada hurilere kavuşma amacı güttükleri düşünülüyor.

Ama t*cavüzün erkek için büyük bedeli vardır. Hapis, itibar kaybetme ya da diğer erkekler tarafından öldürülme riskleri vardır. (“Barda” ve “Geriye Dönüş Yok” filminin sonunu hatırlayın.) Onun için hem yapıp hem de bedel ödemeyecekleri bir ortamı seçiyorlar. Son durumda olduğu gibi! Aslında çaktırmadan taciz de bu dürtünün bir yansımasıdır. Kalabalık yerlerde taciz ile yakalanma riski azdır.