Çin'de bir balıkçı teknesi Güney Çin Denizi'nde rastlantı sonucu bulduğu devasa balina köpekbalığını getirdiği balıkhanede parçalara ayırıp sattı. Oldukça büyük olan köpek balığı yollarda yerlere sürünerek getirildi. Ancak tüm bu olanlar yasa dışıydı. Çin'de gizlice çekilen görüntülerde balina köpekbalığı iki kişi tarafından büyük bir çabayla kesilmeye çalışılıyor. Parçalara ayrılan köpekbalığı satılmak üzere paketleniyor.

PARÇA PARÇA KESİP SATTILAR!

Devasa balığın bir balıkçı tarafından rastgele yakalandığı belirtiliyor. Üstelik balıkçı, balina köpek balığını yetkililere bildirmesi gerekirken öldürüp satmayı tercih etti. 

YERLERDE SÜRÜKLEYEREK GETİRDİLER!

Köpek balığı bir kamyonetin arkasına yüklenerek cadde ve sokaklarda yerlerde sürüklenerek getirildi. Güney Çin Denizi'nde rastlantı sonucu bulduğu devasa balina köpekbalığını getirdiği balıkhanede parçalara ayırıp sattı. Oldukça büyük olan köpek balığı yollarda yerlere sürünerek getirildi. Ancak yaptıkları sıra dışı şeyler ve tüm bu olanlar tamamen yasa dışıydı.

HAYVAN SEVERLERDEN BÜYÜK TEPKİ!

Hayvanları koruma derneği Rhincodon tarafından internette paylaşılan görüntülere büyük tepki geldi. Köpekbalığını bu şekilde katleden balıkçılarla ilgili soruştuma başlatıldığı belirtiliyor.