İçinizde hala aldatılmadığını düşünen aptal var mı? Eğer hala aynı düşüncedeyseniz, büyük bir yanlış yapıyorsunuz demektir. Bizde sizleri bu yanlıştan döndürmek için oturduk ve o sancılı süreçte başınıza gelecek her şeyi sıraladık...

ALDATILAN KADINLARIN YAŞADIKLARI

1. Öncelikle kendinize sorduğunuz o soru mutlaka, nasıl? ve neden? olur. O an aklınız başınızdan gidebilir.

2. Günlerce hatta aylarca yalanlarla kandırıldığınız için, işin doğrusunu bilmeyi hak ettiğinizi düşünerek, gerçeği araştırmaya başlarsınız.

3. Dışardayken ya da evdeyken tam alakanızın olmadığı bir yerde, aniden biri içinizi sıkıyor gibi hissedip, ağlamaya başlayabilirsiniz.

4. Ağlarken bu ihanetin verdiği yükün altında ezildiğinizi hissettiğiniz an, ya uzun süreli alışkanlıktan olsa gerek ya da size verdiği derin yaraları düşünerek o an yinede sizi aldatan kişinin yanında olmasını istersiniz. Bu zamanla geçebilecek bir duygudur.

5. Sizi aldatmışta olsa en çok o kişiyi geceleri özlersiniz ve özlediğiniz için kendinizi suçlarsınız.

6. Bir süre sonra, tam biraz daha sakinleştim derken, az bir zaman geçmişken, takip aşamasına geçmeye başlarsınız. Hem o 3. kişiyi, hem de aldatan eski sevgilinizi ya da her şeyinizi...

7. Bütün gün boyunca işte, arabada, trafikte, okulda, aklınızdan bir türlü "aldatıldığınız" gerçeği uzun bir süre çıkmaz.

ALDATILMA HİKAYELERİ