Başkent Ankara’da sebebi bilinmeyen bir sebepten dolayı, bir binanın bodrum katında patlama oldu. İlk incelemelere göre 1’i ağır olarak 3 kişi patlamada yaralandı.

PATLAMA BİNADA OLDU

Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde yer alan bir binanın bodrum katında sebebi bilinmeyen bir sebepten bir patlama oldu. Olayın ihbarı üzerine bölgeye emniyet ekipleri ve ambülanslar sevk edildi.

Patlamadan sonra olay yerine gelen görevliler patlamanın doğalgaz ya da kimyasal nedenden olabileceği ifade edildi.

ANKARA ADLİYESİ ÖNÜNDE KAVGA

Diğer yandan, geçtiğimiz günlerde Ankara Adliyesi önünde, aralarındaki sorunları halledemeyen iki ailenin birbirine girmesi ile bıçak ve çekiçlerin kullanıldığı çatışmada içlerinden biri çocuk olmak üzere 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Sıhhiye'deki Ankara Adliyesi’nin önünde iki aile birbiri ile kavga etmeye başladı. Aileler yanlarında getirdikleri bıçak ve çekiçlerle birbirlerine saldırmaya başladılar.

Olay yerinde, biri çocuk olarak 3 kişi yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine emniyet ekipleri ile ambülans Ankara Adliyesi’nin önüne geldi. Polis müdahalesinden sonra yaralılar sağlık görevlileri tarafından Numune ve İbn-i Sina hastanelerine götürüldü. Hastaneden gelen haberlere göre yaralıların sağlık durumları iyi.