Ankara Adliyesi önünde, aralarındaki sorunları halledemeyen iki ailenin birbirine girmesi ile bıçak ve çekiçlerin kullanıldığı çatışmada içlerinden biri çocuk olmak üzere 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Sıhhiye'deki Ankara Adliyesi’nin önünde iki aile birbiri ile kavga etmeye başladı. Aileler yanlarında getirdikleri bıçak ve çekiçlerle birbirlerine saldırmaya başladılar.

Olay yerinde, biri çocuk olarak 3 kişi yaralandı. vatandaşların ihbarı üzerine emniyet ekipleri ile ambülans Ankara Adliyesi’nin önüne geldi. Polis müdahalesinden sonra yaralılar sağlık görevlileri tarafından Numune ve İbn-i Sina hastanelerine götürüldü. Hastaneden gelen haberlere göre yaralıların sağlık durumları iyi.

ANKARA’DA DEHŞET KAZA

Başkent Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yolcu otobüsü ile tırın birbirlerine çarpması sonucu bir kaza meydana geldi. Yolcu otobüsünün mısır yüklü tıra çarpmasından kaynaklana kazada 3 kişi öldü, 26 kişi de yaralı olarak azadan kurtarıldı.

Bilal Yeşilmen’nin (32) şoför koltuğunda oturduğu 73 DZ 935 plakalı Özlem Cizre Nuh’un yolcu otobüsü, Konya-Ankara karayolunun Vilayetler Evi kavşağında bulunan trafik ışıklarında Metin Kantik’in sürdüğü 73 FE 333 plakalı tıra arkadan çarptı.

Meydana gelen kazada, otobüs sürücüsü Yeşilmen, muavin Mehmet Şirinince (28) ve otobüsteki yolculardan Ercan Feyzioğlu (24), olay yerinde öldü.