Amerika Birleşik Devletleri' nin Florida eyaletindeki timsah koruma merkezinde Jorge isimli görevli timsahları ağzı ile besliyor. Çılgın adam, kamera karşısına geçti, ağzına bir sosis aldı ve timsaha uzattı. Nefesleri kesen o anları ise kamerası ile  işte böyle kaydetti.

Öte yandan  yine Amerika Birleşik Devletleri' nin Florida eyaletinde bulunan Lakeland bölgesinde bir anda turistlerin önüne çıkan dev timsah herkesi şaşkına çevirdi. Otlukların arasından yaya yoluna çıkan ve oradan da vahşi yaşam alanına doğru giden timsahın 4 metre olduğu hesaplandı. Turistlerin çektiği videolar sosyal medyada on binlerce kez izlendi ve timsaha "canavar" ismi takıldı. Görgü tanıkları, "İlk başta şaka yapılıyor sandık. Neyse ki bize hiç bulaşmadan yoluna devam etti" şeklinde açıklama yaptılar.

Önlerini 4 metrelik timsah kesti

ABD'nin Florida eyaletinde 10 yaşındaki kız çocuğu, bacağını ısıran timsahın burnuna parmaklarını sokarak nefessiz bıraktığı hayvandan kurtuldu. Eğlence parkında öğrendiği bir yönetimi denemeye karar veren küçük kız, parmaklarını timsahın burnuna soktu. Nefes alamayan timsah ağzını açmak zorunda kalınca kızın bacağını serbest bıraktı. Amcasının sudan çıkardığı Juliana, saldırı sonrası bacağındaki yaralar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Florida Balık ve Vahşi Yaşam İdaresi, küçük kıza saldıran timsahın iğneyle öldürüldüğünü bildirdi.