İzmir'de aldatılan eş dehşetine bir yenisi daha eklendi. İzmir'de ikamet eden ve gizli saklı buluşup, ilişki yaşadıkları iddia edilen bir çocuk annesi S.D. ve kendisinden yaşça küçük olan sevgilisi Orhan Pala, kadının eşi ve akrabaları tarafından bıçakla yaralandı. 22 yaşındaki Orhan Pala hayatını kaybederken, ağır yaralanan 1 çocuk annesi S.D. ise tedavi altına alındı. İşlediği cinayetten sonra kaçan Seracettin D.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

İZMİR'DE DEHŞET! HASTANENİN BAHÇESİNE ATTILAR

İzmir'de bir araçta ağır yaralı olarak hastane bahçesine atılan kimliği belli olmayan bir kişi, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Bıçakla skandal bir şekilde yaralandıktan sonra, bir otomobilden hastane bahçesine atılan kişi yaşam savaşına devam edemedi. Yaşanan vahşetle ilgili edinilen bilgiye göre, İzmir'de bir mahallede kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce ağır bir şekilde bıçaklanan Hakan Ceyhan, ardından 39 DE 878 plakalı araçla Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önüne getirilerek, otomobilden aşağı atıldı.

Hastanede görevli sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra, aynı hastanede tedavi altına alınan Hakan Ceyhan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam savaşına devam edemedi. Yaralı Hakan Ceyhan'ın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Polis ekipleri, şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çevredeki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.