Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? TS şampiyonluk kutlamaları yayın kanalı

Süper Lig’in sonuna gelindi. Şampiyon olan Trabzonspor 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü şampiyonluk heyecanını taraftarlarıyla paylaşıyor. MedicalPark Stadyumu'nda kupayı kaldıracak olan Tranzonspor taraftarları Çarşamba günü itibariyle tüm biletleri bitirdi. Peki, Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları televizyonda yayınlanacak mı? Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları hangi kanalda yayınlanacak? İşte Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları hakkında tüm merak edilenler…

14.05.2022-01:34 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-01:34)Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? TS şampiyonluk kutlamaları yayın kanalı

Süper Lig’in şampiyonu 35. haftada belli oldu. Antalyaspor ile berabere kalan Trabzonspor şampiyonluğunu ilan etti. Şampiyonluk sevincini taraftarları ile 14 Mayıs Cumartesi günü MedicalPark Stadyumu'nda paylaşacak olan Trabzonspor unutulmaz bir gün yaşatacak. Düzenlenecek olan etkinlikte 15 sanatçı sahne alırken, yöresel dans gösterileri de gerçekleştirilecek. Etkinlikte sahne alacak sanatçılar arasında Trabzonspor ile özdeşleşen Demet Akalın’da yer alıyor. Peki, Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları televizyonda yayınlanacak mı? Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları hangi kanalda yayınlanacak? İşte Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları hakkında tüm merak edilenler…

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları ne zaman, saat kaçta?

14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek olan kutlamalar MedicalPark Stadyumu'nda gerçekleştirilecek. Etkinlikte taraftarları ile bir araya gelen bordo mavililer kupa sevincini hep birlikte yaşayacak. Düzenlenen etkinliği sadece bilet alan kişiler katılabilecek. Saat 16:00’da etkinlik alanı kapıları açılırken konser saat 18:00’da başlayacak. Trabzonspor şampiyonluğu için gerçekleşecek olan etkinlikte yer alan sanatçılar şu şekildedir:

Sedat Keskin,

İbrahim Can,

Bilal Hancı,

Apolas Lermi,

DJ Burak Yeter,

Mustafa Topaloğlu,

Kadr,

Matthaios Tsahouridis,

İhsan Eş,

Yener Çevik,

Ezgi Eyüboğlu,

Mero,

Özkan Meydan,

Nazlı Hacıalioğlu,

Seren Uzun.

Etkinlikte şarkılarını seslendiren sanatçıların ardından kasketliler horonu oynanacak ve gösteri Kuzeyin Uşakları ekibinin horon gösterisiyle devam edecektir. Devam eden etkinlikte daha sonra şampiyon takımın seçtiği şarkılar eşliğinde standa yürüyerek kupa kaldıracaklar. Kupa kaldırıldıktan sonra ise Demet Akalın sahne alacak.

Trabzonspor Şampiyonluk Etkinlikleri

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları hangi kanalda yayınlanacak?

Herkesin heyecanla beklediği dev kutlama binlerce taraftarın önünde gerçekleştirilecek. Bu etkinliğe evlerinden konuk olmak isteyen taraftarlar kutlamaların hangi kanaldan yayınlanacağını merak etmektedir. Bu coşkuya ortak olmak isteyen kişiler beIN Sports HD1 kanalı ve beIN Sports HABER kanalından şifresiz ve canlı olarak izleyebilirler. Stadyumdan izlemek isteyen kişiler bilet fiyatlarını da merak etmektedir. Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları bilet fiyatları şu şekildedir:

VIP Platinum: 2.000 TL

VIP Gold: 1.500 TL

VIP Silver: 1.000 TL

Batı: 700 TL

Doğu: 600 TL

Fırtına: 450 TL

Kale Arkası: 350 TL

Ancak tüm biletler 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü tükendi. Kombinesi olan taraftarlar, bilete gerek duymaksızın gösteriyi tribünden takip edebilecek.

Şampiyonluk kutlamaları sonrasında kupa 15 Mayıs Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadyumu'na götürülecektir. Burada da Trabzonspor taraftarı önünde kupa kaldırma etkinliği gerçekleştirilecektir.

Hilal Nas
hilalnas@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal